| Stan | Nowy |
| Marka | Adelid |
| Rodzaj | szyna łączeniowa |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Kod producenta | KDN163A |
| EAN (GTIN) | 3250613740900 |
| Prąd znamionowy | 0.00 A |
| Napięcie pracy | 230.00 V |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Kolor | szary |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba rzędów | 1 |
| Długość | 210 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 59fdc9da-237b-4038-986a-9493526ce55d
Podobne wyszukiwania
Złączki szynowe Skierniewice
 
(261)
Złączki szynowe Warszawa
 
(250)
Złączki szynowe Elbląg
 
(107)
Złączki szynowe Gliwice
 
(64)
Złączki szynowe Kielce
 
(54)
Złączki szynowe Sosnowiec
 
(49)
Złączki szynowe Bolesławiec
 
(38)
Złączki szynowe Bydgoszcz
 
(35)
Złączki szynowe Prądocin
 
(35)
Złączki szynowe Piaseczno
 
(33)
Złączki szynowe Jaworzno
 
(31)
Złączki szynowe Siemiatycze
 
(30)
Złączki szynowe Świnoujście
 
(29)
Złączki szynowe Nowy Targ
 
(29)
Złączki szynowe Opole
 
(29)
Złączki szynowe Legnica
 
(24)
Złączki szynowe Jelenia Góra
 
(24)
Złączki szynowe Piotrków Trybunalski
 
(23)
Złączki szynowe Dąbrowa Górnicza
 
(22)
Złączki szynowe Siemianowice Śląskie
 
(19)
Złączki szynowe Przemyśl
 
(16)
Złączki szynowe Legionowo
 
(15)
Złączki szynowe Hnatkowice
 
(14)
Złączki szynowe Ładzice
 
(13)
Złączki szynowe Młoszowa
 
(13)
Złączki szynowe Tczew
 
(13)
Złączki szynowe Imielin
 
(13)
Złączki szynowe Rotmanka
 
(13)
Złączki szynowe Lublin
 
(13)
Złączki szynowe Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Złączki szynowe Jazowsko
 
(13)
Złączki szynowe Zawiercie
 
(13)
Złączki szynowe Zgierz
 
(13)
Złączki szynowe Szczecinek
 
(12)
Złączki szynowe Olkusz
 
(12)
Złączki szynowe Proszowice
 
(11)
Złączki szynowe Nowa Dęba
 
(11)
Złączki szynowe Środa Wielkopolska
 
(11)
Złączki szynowe Pruszków
 
(10)
Złączki szynowe Pabianice
 
(10)
Złączki szynowe Chełmiec
 
(10)
Złączki szynowe Puławy
 
(10)
Złączki szynowe Zamość
 
(9)
Złączki szynowe Otwock
 
(9)
Złączki szynowe Racibórz
 
(9)
Złączki szynowe Mikołów
 
(8)
Złączki szynowe Ciele
 
(8)
Złączki szynowe Nieporęt
 
(8)
Złączki szynowe Leszno
 
(7)
Złączki szynowe Ćmielów
 
(7)
Złączki szynowe Zbąszyń
 
(7)
Złączki szynowe Koło
 
(7)
Złączki szynowe Pietrzejowice
 
(7)
Złączki szynowe Tomaszów Mazowiecki
 
(7)
Złączki szynowe Szubin
 
(7)
Złączki szynowe Skwierzyna
 
(7)
Złączki szynowe Uście Gorlickie
 
(7)
Złączki szynowe Czersk
 
(7)
Złączki szynowe Siedlce
 
(6)
Złączki szynowe Słowik
 
(6)
Złączki szynowe Brzeźnica
 
(6)
Złączki szynowe Koluszki
 
(6)
Złączki szynowe Mysłowice
 
(6)
Złączki szynowe Gryfice
 
(6)
Złączki szynowe Cegłów
 
(6)
Złączki szynowe Turek
 
(5)
Złączki szynowe Parczew
 
(5)
Złączki szynowe Chełmno
 
(5)
Złączki szynowe Brzostek
 
(5)
Złączki szynowe Przewrotne
 
(5)
Złączki szynowe Krasnystaw
 
(5)
Złączki szynowe Głogów
 
(5)
Złączki szynowe Murowana Goślina
 
(5)
Złączki szynowe Nysa
 
(5)
Złączki szynowe Wągrowiec
 
(5)
Złączki szynowe Kaźmierz
 
(5)
Złączki szynowe Tomaszowo
 
(5)
Złączki szynowe Garcz
 
(5)
Złączki szynowe Wałcz
 
(5)
Złączki szynowe Józefów
 
(5)
Złączki szynowe Suchedniów
 
(5)
Złączki szynowe Olszyny
 
(5)
Złączki szynowe Krowia Góra
 
(4)
Złączki szynowe Pelplin
 
(4)
Złączki szynowe Motaniec
 
(4)
Złączki szynowe Żywiec
 
(4)
Złączki szynowe Łaziska Górne
 
(4)
Złączki szynowe Nakło nad Notecią
 
(4)
Złączki szynowe Ożarów
 
(4)
Złączki szynowe Lubań
 
(4)
Złączki szynowe Biała Podlaska
 
(4)
Złączki szynowe Rzgów
 
(4)
Złączki szynowe Miłki
 
(4)
Złączki szynowe Białogard
 
(4)
Złączki szynowe Przysucha
 
(4)
Złączki szynowe Kębłowo
 
(4)