| Stan | Bardzo dobry |
| Słuchawki w komplecie | tak |
| Zawiera baterie | tak |
| Materiał | metal, szkło |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| System operacyjny | iOS |
| Waga | 194.00 g |
| Wysokość | 150.90 mm |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Maksymalny czas czuwania | 25 h |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Kod producenta | MRY42PM/A |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Marka telefonu | Apple |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Rodzaj wyświetlacza | Retina |
| Ekran dotykowy | tak |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Rozdzielczość ekranu | 1792 x 828 px |
| Złącza | Lightning |
| Częstotliwość procesora | 2.50 GHz |
| Pojemność akumulatora | 2942 mAh |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Kolor | czarny |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Maksymalny czas rozmów | 25h |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Szerokość | 75.70 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 194.000 kg |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Typ | Smartfon |
| Układ graficzny | Apple GPU (4-rdzenie) |
| Slot karty pamięci | nie |
O przedmiocie
Oferta: bb745ce3-5f21-4f49-8a2d-5da21f1de4ba
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3368)
iPhone XR Ełk
 
(596)
iPhone XR Kielce
 
(457)
iPhone XR Lublin
 
(450)
iPhone XR Gliwice
 
(223)
iPhone XR Opole
 
(140)
iPhone XR Sosnowiec
 
(119)
iPhone XR Elbląg
 
(99)
iPhone XR Piaseczno
 
(91)
iPhone XR Zamość
 
(88)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(83)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(78)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(64)
iPhone XR Legionowo
 
(53)
iPhone XR Przemyśl
 
(51)
iPhone XR Zgierz
 
(49)
iPhone XR Mysłowice
 
(47)
iPhone XR Wadowice
 
(44)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Jarosław
 
(41)
iPhone XR Żywiec
 
(40)
iPhone XR Poniatowa
 
(40)
iPhone XR Będzin
 
(40)
iPhone XR Stargard
 
(40)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
iPhone XR Mikołów
 
(36)
iPhone XR Puławy
 
(35)
iPhone XR Wągrowiec
 
(30)
iPhone XR Sierpc
 
(29)
iPhone XR Łuków
 
(28)
iPhone XR Bochnia
 
(28)
iPhone XR Morąg
 
(27)
iPhone XR Nowy Targ
 
(26)
iPhone XR Szczecinek
 
(26)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(26)
iPhone XR Kłodzko
 
(26)
iPhone XR Brzozów
 
(25)
iPhone XR Kobyłka
 
(25)
iPhone XR Skierniewice
 
(25)
iPhone XR Chodzież
 
(21)
iPhone XR Głubczyce
 
(21)
iPhone XR Brwinów
 
(20)
iPhone XR Koło
 
(20)
iPhone XR Jabłonna
 
(20)
iPhone XR Myszków
 
(20)
iPhone XR Szczyrk
 
(19)
iPhone XR Limanowa
 
(19)
iPhone XR Paczków
 
(18)
iPhone XR Krotoszyn
 
(18)
iPhone XR Łęczyca
 
(18)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(18)
iPhone XR Rydułtowy
 
(18)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(17)
iPhone XR Myślenice
 
(17)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
iPhone XR Syców
 
(16)
iPhone XR Wyrazów
 
(16)
iPhone XR Stary Sącz
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Białogard
 
(15)
iPhone XR Chełmno
 
(15)
iPhone XR Płońsk
 
(15)
iPhone XR Hrubieszów
 
(15)
iPhone XR Bogdaniec
 
(14)
iPhone XR Libertów
 
(14)
iPhone XR Zarszyn
 
(14)
iPhone XR Plewiska
 
(13)
iPhone XR Kluczbork
 
(13)
iPhone XR Ustroń
 
(13)
iPhone XR Pruszcz
 
(12)
iPhone XR Słupca
 
(12)
iPhone XR Łosice
 
(12)
iPhone XR Lubsko
 
(12)
iPhone XR Krasnystaw
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Daleszyce
 
(12)
iPhone XR Łęczna
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Ropczyce
 
(11)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Józefów
 
(10)
iPhone XR Gryfice
 
(10)
iPhone XR Borówiec
 
(10)
iPhone XR Koluszki
 
(10)
iPhone XR Sosnowica
 
(10)
iPhone XR Wołów
 
(10)
iPhone XR Braniewo
 
(10)
iPhone XR Opalenica
 
(10)
iPhone XR Sulęcin
 
(10)
iPhone XR Szynwałd
 
(10)
iPhone XR Bukowno
 
(9)
iPhone XR Włodawa
 
(9)
iPhone XR Komorniki
 
(9)
iPhone XR Stęszew
 
(9)
iPhone XR Góra
 
(9)