| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Model telefonu | 2700 Classic |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | zoom, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek MT6735M |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 2G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | always on display |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | 2700c |
| Szerokość | 46.00 mm |
| Wysokość | 109.00 mm |
| Głębokość | 14.00 mm |
| Waga | 85.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 2.00 " |
| Gęstość pikseli | 182 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 1020 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 304 |
| Maksymalny czas czuwania | 288 |
O przedmiocie
Oferta: a2216086-4513-4eb6-8a5e-d1b52d68eb01
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3435)
Nokia Ełk
 
(601)
Nokia Kielce
 
(448)
Nokia Lublin
 
(437)
Nokia Gliwice
 
(226)
Nokia Opole
 
(142)
Nokia Sosnowiec
 
(118)
Nokia Elbląg
 
(101)
Nokia Zamość
 
(88)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(85)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(63)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Legionowo
 
(50)
Nokia Mysłowice
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(46)
Nokia Poniatowa
 
(45)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Stargard
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Będzin
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Nokia Puławy
 
(37)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Wągrowiec
 
(31)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Kamienna Góra
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kłodzko
 
(26)
Nokia Kobyłka
 
(25)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(23)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Płońsk
 
(17)
Nokia Stary Sącz
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Jabłonna
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Mszana Dolna
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Gryfice
 
(14)
Nokia Lubsko
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Łęczna
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Kluczbork
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Niwiska
 
(10)
Nokia Zelów
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Drwalew
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Komorniki
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)