| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 5220 |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 5904476373314 |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 43.50 mm |
| Wysokość | 108.00 mm |
| Głębokość | 10.50 mm |
| Waga | 78.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.00 " |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, zoom |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Wbudowana pamięć | 4 MB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| System operacyjny | Symbian |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 2G |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 406 |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 755d8c25-6f70-4493-ba1e-e8811795e0ab
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3400)
Nokia Ełk
 
(597)
Nokia Kielce
 
(454)
Nokia Lublin
 
(437)
Nokia Gliwice
 
(223)
Nokia Opole
 
(141)
Nokia Sosnowiec
 
(118)
Nokia Elbląg
 
(100)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(83)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Nokia Jelenia Góra
 
(64)
Nokia Mysłowice
 
(49)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(48)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Żywiec
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Stargard
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Będzin
 
(38)
Nokia Mikołów
 
(36)
Nokia Puławy
 
(35)
Nokia Wągrowiec
 
(30)
Nokia Kamienna Góra
 
(29)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Kłodzko
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Nowy Targ
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Brwinów
 
(20)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Krotoszyn
 
(19)
Nokia Koło
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(19)
Nokia Jabłonna
 
(18)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Rydułtowy
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Wyrazów
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Płońsk
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Lubsko
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Ustroń
 
(13)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Łęczna
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Braniewo
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Piekoszów
 
(9)