| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Nokia |
| Model telefonu | E66 |
| Kod producenta | 002H723 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 6417182972416 |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 49.00 mm |
| Wysokość | 107.00 mm |
| Głębokość | 13.00 mm |
| Waga | 121.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | nie |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom |
| Procesor | ARM 11 |
| Częstotliwość procesora | 0.37 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| System operacyjny | Symbian |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 8 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 7,5 h |
| Maksymalny czas czuwania | 264 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 286ae700-8bde-425a-8c9f-2f321ac63cde
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3530)
Nokia Kielce
 
(517)
Nokia Ełk
 
(498)
Nokia Lublin
 
(444)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(190)
Nokia Opole
 
(151)
Nokia Sosnowiec
 
(131)
Nokia Elbląg
 
(106)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Zgierz
 
(52)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Puławy
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(39)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Kobyłka
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Głubczyce
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Kamienna Góra
 
(22)
Nokia Brwinów
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Paczków
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Piekoszów
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Kluczbork
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Wałcz
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Drawsko
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Przeczyce
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Koronowo
 
(9)