| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | Redmi Note 13R Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, lampa błyskowa, HDR, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | latarka, funkcja głośnomówiąca |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6941812764848 |
| Kod producenta | Note 13R Pro |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 161.10 mm |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Waga | 175.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.530 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Gęstość pikseli | 395 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G57 |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d85dcd0c-e6ba-4336-8966-5e526c92d156
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3567)
Xiaomi Kielce
 
(579)
Xiaomi Ełk
 
(494)
Xiaomi Lublin
 
(439)
Xiaomi Gliwice
 
(230)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(170)
Xiaomi Opole
 
(154)
Xiaomi Sosnowiec
 
(135)
Xiaomi Elbląg
 
(108)
Xiaomi Zamość
 
(93)
Xiaomi Piaseczno
 
(88)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(66)
Xiaomi Mysłowice
 
(55)
Xiaomi Legionowo
 
(53)
Xiaomi Zgierz
 
(51)
Xiaomi Wadowice
 
(49)
Xiaomi Stargard
 
(48)
Xiaomi Przemyśl
 
(46)
Xiaomi Mikołów
 
(43)
Xiaomi Puławy
 
(43)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Xiaomi Drwalew
 
(42)
Xiaomi Jarosław
 
(41)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(37)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(33)
Xiaomi Kobyłka
 
(30)
Xiaomi Morąg
 
(30)
Xiaomi Sierpc
 
(29)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Łuków
 
(27)
Xiaomi Śrem
 
(26)
Xiaomi Szczecinek
 
(25)
Xiaomi Skierniewice
 
(24)
Xiaomi Nowy Targ
 
(24)
Xiaomi Myszków
 
(23)
Xiaomi Głubczyce
 
(23)
Xiaomi Brwinów
 
(22)
Xiaomi Kłodzko
 
(22)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(22)
Xiaomi Chodzież
 
(22)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(21)
Xiaomi Koło
 
(21)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(20)
Xiaomi Paczków
 
(20)
Xiaomi Łęczyca
 
(19)
Xiaomi Myślenice
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Brzozów
 
(19)
Xiaomi Krotoszyn
 
(17)
Xiaomi Limanowa
 
(17)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Xiaomi Hrubieszów
 
(16)
Xiaomi Stary Sącz
 
(16)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Syców
 
(15)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Wyrazów
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(14)
Xiaomi Braniewo
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Słupca
 
(13)
Xiaomi Jabłonna
 
(13)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Wołów
 
(12)
Xiaomi Bukowno
 
(11)
Xiaomi Józefów
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Szczyrk
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Sosnowica
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Piekoszów
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Ustroń
 
(11)
Xiaomi Koluszki
 
(10)
Xiaomi Ropczyce
 
(10)
Xiaomi Daleszyce
 
(10)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Lubsko
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Zabierzów
 
(9)
Xiaomi Milicz
 
(9)
Xiaomi Drawsko
 
(9)
Xiaomi Sulęcin
 
(9)