| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Maxcom |
| Model telefonu | MM143 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wysokość | 123 mm |
| Szerokość | 52 mm |
| Głębokość | 12 mm |
| Waga | 80 g |
| Przekątna ekranu | 2.4 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 100 |
O przedmiocie
Oferta: 0683c260-576f-4dad-838a-1c45f40f9a57
Podobne wyszukiwania
Maxcom Warszawa
 
(3679)
Maxcom Ełk
 
(616)
Maxcom Kielce
 
(488)
Maxcom Lublin
 
(458)
Maxcom Gliwice
 
(229)
Maxcom Opole
 
(151)
Maxcom Sosnowiec
 
(132)
Maxcom Siemianowice Śląskie
 
(106)
Maxcom Elbląg
 
(105)
Maxcom Zamość
 
(88)
Maxcom Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Maxcom Jelenia Góra
 
(59)
Maxcom Mysłowice
 
(54)
Maxcom Stargard
 
(54)
Maxcom Przemyśl
 
(49)
Maxcom Legionowo
 
(49)
Maxcom Wadowice
 
(47)
Maxcom Zgierz
 
(45)
Maxcom Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Maxcom Poniatowa
 
(42)
Maxcom Jarosław
 
(42)
Maxcom Puławy
 
(41)
Maxcom Opoka-Kolonia
 
(41)
Maxcom Żywiec
 
(40)
Maxcom Mikołów
 
(39)
Maxcom Wągrowiec
 
(35)
Maxcom Będzin
 
(34)
Maxcom Kobyłka
 
(31)
Maxcom Kamienna Góra
 
(30)
Maxcom Sierpc
 
(30)
Maxcom Brzozów
 
(29)
Maxcom Morąg
 
(28)
Maxcom Bochnia
 
(27)
Maxcom Łuków
 
(26)
Maxcom Skierniewice
 
(25)
Maxcom Kłodzko
 
(25)
Maxcom Nowy Targ
 
(24)
Maxcom Szczecinek
 
(23)
Maxcom Głubczyce
 
(23)
Maxcom Myszków
 
(22)
Maxcom Szczyrk
 
(21)
Maxcom Wyrazów
 
(21)
Maxcom Pruszcz
 
(21)
Maxcom Mszana Dolna
 
(21)
Maxcom Chodzież
 
(21)
Maxcom Drwalew
 
(20)
Maxcom Paczków
 
(20)
Maxcom Rydułtowy
 
(19)
Maxcom Brwinów
 
(18)
Maxcom Łęczyca
 
(18)
Maxcom Krotoszyn
 
(18)
Maxcom Płońsk
 
(18)
Maxcom Janów Lubelski
 
(17)
Maxcom Koło
 
(17)
Maxcom Myślenice
 
(17)
Maxcom Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Maxcom Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Maxcom Chełmno
 
(15)
Maxcom Stary Sącz
 
(15)
Maxcom Limanowa
 
(15)
Maxcom Syców
 
(14)
Maxcom Gryfice
 
(14)
Maxcom Łosice
 
(14)
Maxcom Niwiska
 
(14)
Maxcom Białogard
 
(13)
Maxcom Zarszyn
 
(13)
Maxcom Łęczna
 
(13)
Maxcom Plewiska
 
(13)
Maxcom Hrubieszów
 
(13)
Maxcom Daleszyce
 
(13)
Maxcom Bogdaniec
 
(13)
Maxcom Libertów
 
(13)
Maxcom Józefów
 
(12)
Maxcom Jabłonna
 
(12)
Maxcom Krasnystaw
 
(12)
Maxcom Czaplinek
 
(12)
Maxcom Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Maxcom Skwierzyna
 
(11)
Maxcom Słupca
 
(11)
Maxcom Borówiec
 
(11)
Maxcom Braniewo
 
(11)
Maxcom Kluczbork
 
(11)
Maxcom Zambrów
 
(10)
Maxcom Wołów
 
(10)
Maxcom Sosnowica
 
(10)
Maxcom Ustroń
 
(10)
Maxcom Milicz
 
(10)
Maxcom Sulęcin
 
(10)
Maxcom Piekoszów
 
(10)
Maxcom Bukowno
 
(9)
Maxcom Wałcz
 
(9)
Maxcom Włodawa
 
(9)
Maxcom Tarnowo Podgórne
 
(9)
Maxcom Koluszki
 
(9)
Maxcom Ropczyce
 
(9)
Maxcom Komorniki
 
(9)