| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość ekranu | 128 x 160 px |
| Głębokość | 13.50 mm |
| Nawigacja | GPS |
| Slot karty pamięci | tak |
| Model telefonu | Classic MM134 |
| Transmisja danych | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.068 kg |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.08 Mpx |
| Maksymalny czas rozmów | 4.5 |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, funkcja głośnomówiąca, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, radio, zegar |
| Marka telefonu | Maxcom |
| Maksymalny czas czuwania | 100 h |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD TN |
| Wysokość | 111.00 mm |
| Waga | 68.00 g |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo |
| Przekątna ekranu | 1.77 " |
| Kod producenta | MM134 |
| Szerokość | 52.00 mm |
| Pojemność akumulatora | 600 mAh |
| Częstotliwość procesora | 0.00 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | nie |
| Procesor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Wyjmowana bateria | tak |
O przedmiocie
Oferta: af0f0d39-5b5b-476e-89c3-5b241c8a1331
Podobne wyszukiwania
Maxcom Warszawa
 
(3527)
Maxcom Kielce
 
(511)
Maxcom Ełk
 
(491)
Maxcom Lublin
 
(422)
Maxcom Gliwice
 
(231)
Maxcom Opole
 
(146)
Maxcom Sosnowiec
 
(122)
Maxcom Elbląg
 
(108)
Maxcom Siemianowice Śląskie
 
(102)
Maxcom Zamość
 
(90)
Maxcom Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Maxcom Jelenia Góra
 
(66)
Maxcom Mysłowice
 
(54)
Maxcom Stargard
 
(51)
Maxcom Przemyśl
 
(51)
Maxcom Legionowo
 
(50)
Maxcom Puławy
 
(50)
Maxcom Wadowice
 
(47)
Maxcom Zgierz
 
(45)
Maxcom Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Maxcom Jarosław
 
(43)
Maxcom Poniatowa
 
(42)
Maxcom Opoka-Kolonia
 
(41)
Maxcom Mikołów
 
(41)
Maxcom Drwalew
 
(39)
Maxcom Żywiec
 
(38)
Maxcom Będzin
 
(34)
Maxcom Wągrowiec
 
(32)
Maxcom Kobyłka
 
(31)
Maxcom Sierpc
 
(30)
Maxcom Bochnia
 
(28)
Maxcom Morąg
 
(28)
Maxcom Kłodzko
 
(26)
Maxcom Łuków
 
(26)
Maxcom Skierniewice
 
(25)
Maxcom Nowy Targ
 
(24)
Maxcom Szczecinek
 
(23)
Maxcom Myszków
 
(22)
Maxcom Wyrazów
 
(21)
Maxcom Pruszcz
 
(21)
Maxcom Chodzież
 
(21)
Maxcom Brwinów
 
(20)
Maxcom Paczków
 
(20)
Maxcom Kamienna Góra
 
(20)
Maxcom Głubczyce
 
(20)
Maxcom Mszana Dolna
 
(19)
Maxcom Rydułtowy
 
(19)
Maxcom Brzozów
 
(18)
Maxcom Szczyrk
 
(18)
Maxcom Łęczyca
 
(18)
Maxcom Koło
 
(18)
Maxcom Janów Lubelski
 
(17)
Maxcom Myślenice
 
(17)
Maxcom Krotoszyn
 
(16)
Maxcom Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Maxcom Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Maxcom Chełmno
 
(15)
Maxcom Płońsk
 
(15)
Maxcom Białogard
 
(14)
Maxcom Niwiska
 
(14)
Maxcom Zarszyn
 
(14)
Maxcom Syców
 
(14)
Maxcom Hrubieszów
 
(14)
Maxcom Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Maxcom Łosice
 
(13)
Maxcom Gryfice
 
(13)
Maxcom Plewiska
 
(13)
Maxcom Bogdaniec
 
(13)
Maxcom Stary Sącz
 
(13)
Maxcom Jabłonna
 
(12)
Maxcom Józefów
 
(12)
Maxcom Czaplinek
 
(12)
Maxcom Borówiec
 
(11)
Maxcom Słupca
 
(11)
Maxcom Krasnystaw
 
(11)
Maxcom Braniewo
 
(11)
Maxcom Skwierzyna
 
(11)
Maxcom Łęczna
 
(10)
Maxcom Zambrów
 
(10)
Maxcom Wołów
 
(10)
Maxcom Sosnowica
 
(10)
Maxcom Kluczbork
 
(10)
Maxcom Milicz
 
(10)
Maxcom Sulęcin
 
(10)
Maxcom Piekoszów
 
(10)
Maxcom Libertów
 
(10)
Maxcom Ustroń
 
(10)
Maxcom Bukowno
 
(9)
Maxcom Drawsko
 
(9)
Maxcom Wałcz
 
(9)
Maxcom Tarnowo Podgórne
 
(9)
Maxcom Włodawa
 
(9)
Maxcom Ropczyce
 
(9)
Maxcom Daleszyce
 
(9)
Maxcom Komorniki
 
(9)
Maxcom Koronowo
 
(9)