| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | mm143 |
| Marka | Maxcom |
| Model telefonu | MM143 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 5908235973883 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 80.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Liczba rdzeni procesora | 1000 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1ed1e354-0046-4c87-baf6-2dde36370844
Podobne wyszukiwania
Maxcom Warszawa
 
(3491)
Maxcom Ełk
 
(616)
Maxcom Kielce
 
(488)
Maxcom Lublin
 
(426)
Maxcom Gliwice
 
(230)
Maxcom Opole
 
(146)
Maxcom Sosnowiec
 
(123)
Maxcom Elbląg
 
(105)
Maxcom Siemianowice Śląskie
 
(102)
Maxcom Zamość
 
(88)
Maxcom Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Maxcom Jelenia Góra
 
(59)
Maxcom Mysłowice
 
(55)
Maxcom Przemyśl
 
(51)
Maxcom Stargard
 
(50)
Maxcom Legionowo
 
(49)
Maxcom Wadowice
 
(47)
Maxcom Zgierz
 
(45)
Maxcom Drwalew
 
(45)
Maxcom Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Maxcom Jarosław
 
(42)
Maxcom Poniatowa
 
(42)
Maxcom Puławy
 
(41)
Maxcom Mikołów
 
(41)
Maxcom Opoka-Kolonia
 
(41)
Maxcom Żywiec
 
(40)
Maxcom Wągrowiec
 
(35)
Maxcom Będzin
 
(34)
Maxcom Kobyłka
 
(30)
Maxcom Kamienna Góra
 
(30)
Maxcom Sierpc
 
(30)
Maxcom Bochnia
 
(28)
Maxcom Kłodzko
 
(28)
Maxcom Skierniewice
 
(27)
Maxcom Morąg
 
(27)
Maxcom Łuków
 
(26)
Maxcom Brzozów
 
(26)
Maxcom Nowy Targ
 
(24)
Maxcom Szczecinek
 
(23)
Maxcom Głubczyce
 
(23)
Maxcom Myszków
 
(22)
Maxcom Szczyrk
 
(21)
Maxcom Mszana Dolna
 
(21)
Maxcom Wyrazów
 
(21)
Maxcom Limanowa
 
(21)
Maxcom Chodzież
 
(21)
Maxcom Pruszcz
 
(21)
Maxcom Brwinów
 
(20)
Maxcom Paczków
 
(20)
Maxcom Rydułtowy
 
(19)
Maxcom Płońsk
 
(18)
Maxcom Krotoszyn
 
(18)
Maxcom Łęczyca
 
(18)
Maxcom Janów Lubelski
 
(17)
Maxcom Koło
 
(17)
Maxcom Myślenice
 
(17)
Maxcom Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Maxcom Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Maxcom Chełmno
 
(15)
Maxcom Stary Sącz
 
(15)
Maxcom Syców
 
(14)
Maxcom Niwiska
 
(14)
Maxcom Gryfice
 
(14)
Maxcom Łosice
 
(14)
Maxcom Bogdaniec
 
(14)
Maxcom Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Maxcom Białogard
 
(13)
Maxcom Zarszyn
 
(13)
Maxcom Łęczna
 
(13)
Maxcom Plewiska
 
(13)
Maxcom Hrubieszów
 
(13)
Maxcom Libertów
 
(13)
Maxcom Jabłonna
 
(12)
Maxcom Józefów
 
(12)
Maxcom Krasnystaw
 
(12)
Maxcom Czaplinek
 
(12)
Maxcom Słupca
 
(11)
Maxcom Borówiec
 
(11)
Maxcom Włodawa
 
(11)
Maxcom Braniewo
 
(11)
Maxcom Kluczbork
 
(11)
Maxcom Skwierzyna
 
(11)
Maxcom Wałcz
 
(10)
Maxcom Zambrów
 
(10)
Maxcom Wołów
 
(10)
Maxcom Sosnowica
 
(10)
Maxcom Daleszyce
 
(10)
Maxcom Milicz
 
(10)
Maxcom Ustroń
 
(10)
Maxcom Sulęcin
 
(10)
Maxcom Piekoszów
 
(10)
Maxcom Bukowno
 
(9)
Maxcom Zelów
 
(9)
Maxcom Tarnowo Podgórne
 
(9)
Maxcom Ropczyce
 
(9)
Maxcom Komorniki
 
(9)