| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | MM432BB |
| Marka | Maxcom |
| Model telefonu | MM428BB |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 5908235972855 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 116.00 mm |
| Wysokość | 54.00 mm |
| Głębokość | 14.00 mm |
| Waga | 68.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.078 kg |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Gęstość pikseli | 267 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 160 x 128 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 600 |
| Częstotliwość procesora | 0.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Wbudowana pamięć | 24 MB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 600 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 4 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, kalkulator, latarka, radio |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 52add686-5e4b-451d-9e23-f1ed1168c89b
Podobne wyszukiwania
Maxcom Warszawa
 
(3528)
Maxcom Kielce
 
(518)
Maxcom Ełk
 
(499)
Maxcom Lublin
 
(443)
Maxcom Gliwice
 
(231)
Maxcom Siemianowice Śląskie
 
(188)
Maxcom Opole
 
(151)
Maxcom Sosnowiec
 
(131)
Maxcom Elbląg
 
(107)
Maxcom Zamość
 
(93)
Maxcom Piaseczno
 
(85)
Maxcom Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Maxcom Jelenia Góra
 
(65)
Maxcom Mysłowice
 
(54)
Maxcom Przemyśl
 
(51)
Maxcom Stargard
 
(51)
Maxcom Zgierz
 
(51)
Maxcom Wadowice
 
(49)
Maxcom Puławy
 
(47)
Maxcom Legionowo
 
(47)
Maxcom Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Maxcom Mikołów
 
(43)
Maxcom Opoka-Kolonia
 
(41)
Maxcom Drwalew
 
(41)
Maxcom Jarosław
 
(41)
Maxcom Poniatowa
 
(39)
Maxcom Żywiec
 
(36)
Maxcom Będzin
 
(34)
Maxcom Wągrowiec
 
(32)
Maxcom Sierpc
 
(31)
Maxcom Morąg
 
(30)
Maxcom Kobyłka
 
(29)
Maxcom Łuków
 
(27)
Maxcom Bochnia
 
(27)
Maxcom Szczecinek
 
(25)
Maxcom Głubczyce
 
(24)
Maxcom Brwinów
 
(23)
Maxcom Skierniewice
 
(23)
Maxcom Nowy Targ
 
(23)
Maxcom Kłodzko
 
(22)
Maxcom Kamienna Góra
 
(22)
Maxcom Myszków
 
(22)
Maxcom Płońsk
 
(21)
Maxcom Paczków
 
(21)
Maxcom Pruszcz
 
(21)
Maxcom Mszana Dolna
 
(21)
Maxcom Chodzież
 
(21)
Maxcom Koło
 
(21)
Maxcom Krotoszyn
 
(20)
Maxcom Brzozów
 
(19)
Maxcom Łęczyca
 
(19)
Maxcom Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Maxcom Rydułtowy
 
(19)
Maxcom Myślenice
 
(18)
Maxcom Janów Lubelski
 
(17)
Maxcom Limanowa
 
(17)
Maxcom Chełmno
 
(15)
Maxcom Szczyrk
 
(15)
Maxcom Hrubieszów
 
(15)
Maxcom Stary Sącz
 
(15)
Maxcom Słupca
 
(14)
Maxcom Syców
 
(14)
Maxcom Wyrazów
 
(14)
Maxcom Plewiska
 
(14)
Maxcom Białogard
 
(14)
Maxcom Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Maxcom Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Maxcom Jabłonna
 
(13)
Maxcom Łęczna
 
(13)
Maxcom Braniewo
 
(13)
Maxcom Zarszyn
 
(13)
Maxcom Łosice
 
(12)
Maxcom Gryfice
 
(12)
Maxcom Czaplinek
 
(12)
Maxcom Józefów
 
(11)
Maxcom Bogdaniec
 
(11)
Maxcom Zambrów
 
(11)
Maxcom Wołów
 
(11)
Maxcom Sosnowica
 
(11)
Maxcom Kluczbork
 
(11)
Maxcom Libertów
 
(11)
Maxcom Ustroń
 
(11)
Maxcom Skwierzyna
 
(11)
Maxcom Krasnystaw
 
(10)
Maxcom Lubsko
 
(10)
Maxcom Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Maxcom Ropczyce
 
(10)
Maxcom Piekoszów
 
(10)
Maxcom Wałcz
 
(10)
Maxcom Bukowno
 
(9)
Maxcom Tarnowo Podgórne
 
(9)
Maxcom Włodawa
 
(9)
Maxcom Koluszki
 
(9)
Maxcom Komorniki
 
(9)
Maxcom Przeczyce
 
(9)
Maxcom Daleszyce
 
(9)