| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Maxcom |
| Wbudowana pamięć | brak pamięci |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | MM462 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 160 x 128 px |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Spreadtrum SC6531DA |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 5908235973258 |
| Kod producenta | MM462BB |
| Szerokość | 53.00 mm |
| Wysokość | 106.00 mm |
| Głębokość | 15.00 mm |
| Waga | 91.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Gęstość pikseli | 114 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.30 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Pojemność akumulatora | 600 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 120 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9c922d62-c55a-4783-8cae-1cc356ad85ea
Podobne wyszukiwania
Maxcom Warszawa
 
(3463)
Maxcom Ełk
 
(606)
Maxcom Kielce
 
(458)
Maxcom Lublin
 
(428)
Maxcom Gliwice
 
(228)
Maxcom Opole
 
(151)
Maxcom Sosnowiec
 
(123)
Maxcom Elbląg
 
(110)
Maxcom Siemianowice Śląskie
 
(101)
Maxcom Zamość
 
(94)
Maxcom Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Maxcom Jelenia Góra
 
(60)
Maxcom Mysłowice
 
(59)
Maxcom Stargard
 
(53)
Maxcom Legionowo
 
(49)
Maxcom Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Maxcom Przemyśl
 
(49)
Maxcom Wadowice
 
(47)
Maxcom Puławy
 
(46)
Maxcom Zgierz
 
(43)
Maxcom Mikołów
 
(43)
Maxcom Poniatowa
 
(42)
Maxcom Jarosław
 
(42)
Maxcom Opoka-Kolonia
 
(41)
Maxcom Żywiec
 
(40)
Maxcom Będzin
 
(36)
Maxcom Wągrowiec
 
(35)
Maxcom Kobyłka
 
(29)
Maxcom Sierpc
 
(29)
Maxcom Łuków
 
(28)
Maxcom Bochnia
 
(28)
Maxcom Kamienna Góra
 
(28)
Maxcom Kłodzko
 
(27)
Maxcom Skierniewice
 
(27)
Maxcom Morąg
 
(27)
Maxcom Szczecinek
 
(26)
Maxcom Brzozów
 
(24)
Maxcom Nowy Targ
 
(24)
Maxcom Myszków
 
(22)
Maxcom Głubczyce
 
(22)
Maxcom Szczyrk
 
(21)
Maxcom Wyrazów
 
(21)
Maxcom Chodzież
 
(21)
Maxcom Pruszcz
 
(21)
Maxcom Brwinów
 
(20)
Maxcom Koło
 
(20)
Maxcom Drwalew
 
(19)
Maxcom Rydułtowy
 
(19)
Maxcom Paczków
 
(18)
Maxcom Krotoszyn
 
(18)
Maxcom Łęczyca
 
(18)
Maxcom Mszana Dolna
 
(18)
Maxcom Płońsk
 
(18)
Maxcom Janów Lubelski
 
(17)
Maxcom Myślenice
 
(17)
Maxcom Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Maxcom Chełmno
 
(15)
Maxcom Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Maxcom Syców
 
(14)
Maxcom Gryfice
 
(14)
Maxcom Łosice
 
(14)
Maxcom Niwiska
 
(14)
Maxcom Lubsko
 
(14)
Maxcom Stary Sącz
 
(14)
Maxcom Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Maxcom Bogdaniec
 
(14)
Maxcom Zarszyn
 
(13)
Maxcom Białogard
 
(13)
Maxcom Plewiska
 
(13)
Maxcom Libertów
 
(13)
Maxcom Jabłonna
 
(12)
Maxcom Józefów
 
(12)
Maxcom Krasnystaw
 
(12)
Maxcom Czaplinek
 
(12)
Maxcom Słupca
 
(11)
Maxcom Łęczna
 
(11)
Maxcom Włodawa
 
(11)
Maxcom Borówiec
 
(11)
Maxcom Wołów
 
(11)
Maxcom Kluczbork
 
(11)
Maxcom Braniewo
 
(11)
Maxcom Skwierzyna
 
(11)
Maxcom Wałcz
 
(10)
Maxcom Zambrów
 
(10)
Maxcom Sosnowica
 
(10)
Maxcom Daleszyce
 
(10)
Maxcom Ustroń
 
(10)
Maxcom Milicz
 
(10)
Maxcom Sulęcin
 
(10)
Maxcom Piekoszów
 
(10)
Maxcom Bukowno
 
(9)
Maxcom Zelów
 
(9)
Maxcom Tarnowo Podgórne
 
(9)
Maxcom Ropczyce
 
(9)
Maxcom Komorniki
 
(9)
Maxcom Góra
 
(9)