| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Motorola |
| Model telefonu | Moto G04 |
| Kod producenta | PB130053PL |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | pomarańczowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 7.99 mm |
| Waga | 179.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.56 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Spreadtrum Unisoc T606 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G52 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 37.8 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 37d0a8ba-0d78-48ee-92e9-18e900655295
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3429)
Motorola Ełk
 
(600)
Motorola Kielce
 
(447)
Motorola Lublin
 
(435)
Motorola Gliwice
 
(224)
Motorola Opole
 
(143)
Motorola Sosnowiec
 
(120)
Motorola Elbląg
 
(101)
Motorola Zamość
 
(86)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(84)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Motorola Jelenia Góra
 
(62)
Motorola Legionowo
 
(53)
Motorola Przemyśl
 
(51)
Motorola Zgierz
 
(46)
Motorola Mysłowice
 
(46)
Motorola Wadowice
 
(44)
Motorola Poniatowa
 
(44)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(41)
Motorola Jarosław
 
(41)
Motorola Stargard
 
(41)
Motorola Będzin
 
(41)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Motorola Puławy
 
(37)
Motorola Mikołów
 
(35)
Motorola Wągrowiec
 
(31)
Motorola Łuków
 
(29)
Motorola Kamienna Góra
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Brzozów
 
(25)
Motorola Kobyłka
 
(25)
Motorola Szczecinek
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(23)
Motorola Skierniewice
 
(23)
Motorola Koło
 
(21)
Motorola Głubczyce
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Szczyrk
 
(20)
Motorola Myszków
 
(20)
Motorola Brwinów
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Limanowa
 
(18)
Motorola Paczków
 
(18)
Motorola Jabłonna
 
(17)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Wyrazów
 
(17)
Motorola Stary Sącz
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Płońsk
 
(17)
Motorola Mszana Dolna
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Białogard
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Hrubieszów
 
(15)
Motorola Bogdaniec
 
(15)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Gryfice
 
(14)
Motorola Lubsko
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Libertów
 
(13)
Motorola Ustroń
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(12)
Motorola Krasnystaw
 
(12)
Motorola Pruszcz
 
(12)
Motorola Daleszyce
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Kluczbork
 
(12)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Łosice
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Wołów
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Ropczyce
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Niwiska
 
(10)
Motorola Zelów
 
(10)
Motorola Józefów
 
(10)
Motorola Drwalew
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Komorniki
 
(10)
Motorola Szynwałd
 
(10)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)