| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | myPhone |
| Model telefonu | Q-Smart II Plus |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 5900495511195 |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.410 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | autofocus |
| Procesor | MediaTek MT6582M |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 2300 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 53789ef8-8a68-4261-a4ad-18de7f236e05
Podobne wyszukiwania
myPhone Warszawa
 
(3357)
myPhone Ełk
 
(618)
myPhone Kielce
 
(453)
myPhone Lublin
 
(440)
myPhone Gliwice
 
(230)
myPhone Opole
 
(139)
myPhone Sosnowiec
 
(117)
myPhone Elbląg
 
(100)
myPhone Zamość
 
(93)
myPhone Piaseczno
 
(87)
myPhone Siemianowice Śląskie
 
(84)
myPhone Ostrów Wielkopolski
 
(78)
myPhone Jelenia Góra
 
(65)
myPhone Legionowo
 
(52)
myPhone Przemyśl
 
(50)
myPhone Zgierz
 
(49)
myPhone Wadowice
 
(43)
myPhone Jarosław
 
(43)
myPhone Opoka-Kolonia
 
(41)
myPhone Mysłowice
 
(40)
myPhone Będzin
 
(40)
myPhone Żywiec
 
(39)
myPhone Poniatowa
 
(39)
myPhone Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
myPhone Stargard
 
(38)
myPhone Puławy
 
(35)
myPhone Mikołów
 
(35)
myPhone Sierpc
 
(33)
myPhone Wągrowiec
 
(30)
myPhone Nowy Targ
 
(29)
myPhone Bochnia
 
(27)
myPhone Śrem
 
(27)
myPhone Morąg
 
(27)
myPhone Kobyłka
 
(26)
myPhone Kamienna Góra
 
(26)
myPhone Brzozów
 
(25)
myPhone Szczecinek
 
(25)
myPhone Skierniewice
 
(25)
myPhone Kłodzko
 
(25)
myPhone Łuków
 
(24)
myPhone Myszków
 
(23)
myPhone Szczyrk
 
(22)
myPhone Koło
 
(21)
myPhone Chodzież
 
(21)
myPhone Jabłonna
 
(20)
myPhone Bogdaniec
 
(20)
myPhone Głubczyce
 
(20)
myPhone Brwinów
 
(19)
myPhone Łęczyca
 
(18)
myPhone Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
myPhone Krotoszyn
 
(17)
myPhone Janów Lubelski
 
(17)
myPhone Limanowa
 
(17)
myPhone Kluczbork
 
(17)
myPhone Mszana Dolna
 
(17)
myPhone Rydułtowy
 
(17)
myPhone Syców
 
(16)
myPhone Wyrazów
 
(16)
myPhone Paczków
 
(16)
myPhone Koluszki
 
(16)
myPhone Ostrów Mazowiecka
 
(16)
myPhone Białogard
 
(15)
myPhone Stary Sącz
 
(15)
myPhone Myślenice
 
(15)
myPhone Łęczna
 
(15)
myPhone Słupca
 
(14)
myPhone Płońsk
 
(14)
myPhone Hrubieszów
 
(14)
myPhone Ustroń
 
(14)
myPhone Chełmno
 
(13)
myPhone Libertów
 
(13)
myPhone Zarszyn
 
(13)
myPhone Krasnystaw
 
(12)
myPhone Plewiska
 
(12)
myPhone Wołów
 
(12)
myPhone Czaplinek
 
(12)
myPhone Daleszyce
 
(12)
myPhone Pruszcz
 
(11)
myPhone Łosice
 
(11)
myPhone Gryfice
 
(11)
myPhone Lubsko
 
(11)
myPhone Zambrów
 
(11)
myPhone Ropczyce
 
(11)
myPhone Braniewo
 
(11)
myPhone Ząbkowice Śląskie
 
(11)
myPhone Skwierzyna
 
(11)
myPhone Bukowno
 
(10)
myPhone Józefów
 
(10)
myPhone Borówiec
 
(10)
myPhone Włodawa
 
(10)
myPhone Sosnowica
 
(10)
myPhone Góra
 
(10)
myPhone Sulęcin
 
(10)
myPhone Opalenica
 
(9)
myPhone Stęszew
 
(9)
myPhone Szynwałd
 
(9)