| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pamięć RAM | 32 MB |
| Model telefonu | 1208 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | zoom, nagrywanie wideo |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | brak |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Złącza | inne |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6417182772955 |
| Kod producenta | RH-105 |
| Szerokość | 49.40 mm |
| Wysokość | 116.00 mm |
| Głębokość | 12.40 mm |
| Waga | 91.00 g |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Gęstość pikseli | 167 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.30 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a2c3de3d-932a-4b61-b162-5e6850b0bad3
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3571)
Nokia Kielce
 
(577)
Nokia Ełk
 
(494)
Nokia Lublin
 
(469)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(172)
Nokia Opole
 
(152)
Nokia Sosnowiec
 
(136)
Nokia Elbląg
 
(105)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(87)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(68)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Zgierz
 
(51)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Stargard
 
(47)
Nokia Przemyśl
 
(46)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
Nokia Puławy
 
(43)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Żywiec
 
(33)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Śrem
 
(26)
Nokia Bochnia
 
(26)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Kamienna Góra
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Chodzież
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Koło
 
(20)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Stary Sącz
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Syców
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Braniewo
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Łęczna
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Bukowno
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Szczyrk
 
(11)
Nokia Koluszki
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Jelcz-Laskowice
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Sulęcin
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)