| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 2 MB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | 1616 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 128 x 160 px |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | brak |
| Transmisja danych | 2G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Kod producenta | 1616 |
| Szerokość | 45.00 mm |
| Wysokość | 107.10 mm |
| Głębokość | 15.00 mm |
| Waga | 78.55 g |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Gęstość pikseli | 114 ppi |
| Pojemność akumulatora | 800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7988c598-2d0f-442d-a402-34a9428be3a8
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3573)
Nokia Kielce
 
(579)
Nokia Ełk
 
(494)
Nokia Lublin
 
(439)
Nokia Gliwice
 
(228)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(171)
Nokia Opole
 
(152)
Nokia Sosnowiec
 
(137)
Nokia Elbląg
 
(108)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(88)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(68)
Nokia Mysłowice
 
(55)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Stargard
 
(47)
Nokia Przemyśl
 
(45)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Nokia Puławy
 
(43)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(37)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(33)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Śrem
 
(26)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Brwinów
 
(22)
Nokia Kamienna Góra
 
(22)
Nokia Chodzież
 
(22)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Stary Sącz
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Syców
 
(15)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Braniewo
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Bukowno
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Szczyrk
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Koluszki
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Zabierzów
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Drawsko
 
(9)
Nokia Sulęcin
 
(9)