| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | Nokia 225 |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | 225 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| EAN (GTIN) | 6438409104816 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 52.00 mm |
| Wysokość | 122.00 mm |
| Głębokość | 12.00 mm |
| Waga | 90.10 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Przekątna ekranu | 2.40 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD TN |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.30 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| System operacyjny | S30+ |
| Pojemność akumulatora | 1450 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | brak |
| Transmisja danych | brak |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ffe3b04d-e5ee-4d76-b174-b1f061d86dee
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3357)
Nokia Ełk
 
(618)
Nokia Kielce
 
(453)
Nokia Lublin
 
(441)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Opole
 
(139)
Nokia Sosnowiec
 
(117)
Nokia Elbląg
 
(100)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(90)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Legionowo
 
(52)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Zgierz
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(43)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Mysłowice
 
(40)
Nokia Będzin
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(39)
Nokia Poniatowa
 
(39)
Nokia Stargard
 
(38)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Nokia Puławy
 
(35)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Sierpc
 
(33)
Nokia Wągrowiec
 
(30)
Nokia Nowy Targ
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Śrem
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Kamienna Góra
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(25)
Nokia Kłodzko
 
(25)
Nokia Łuków
 
(24)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Szczyrk
 
(22)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Jabłonna
 
(20)
Nokia Bogdaniec
 
(20)
Nokia Głubczyce
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Kluczbork
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(17)
Nokia Rydułtowy
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Paczków
 
(16)
Nokia Koluszki
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Myślenice
 
(15)
Nokia Łęczna
 
(15)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Płońsk
 
(14)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Ustroń
 
(14)
Nokia Chełmno
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Plewiska
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Pruszcz
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Gryfice
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bukowno
 
(10)
Nokia Borówiec
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(10)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Góra
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Opalenica
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Szynwałd
 
(9)