| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | inna |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | wielokolorowy |
| Ekran dotykowy | nie |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalkulator, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | RM-392 |
| Waga | 97.20 g |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 860 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 916dcdbe-d488-4eba-ba19-6b0628591345
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3443)
Nokia Ełk
 
(600)
Nokia Kielce
 
(456)
Nokia Lublin
 
(429)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Opole
 
(144)
Nokia Sosnowiec
 
(118)
Nokia Elbląg
 
(102)
Nokia Zamość
 
(91)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(83)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Nokia Jelenia Góra
 
(63)
Nokia Przemyśl
 
(50)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Mysłowice
 
(49)
Nokia Zgierz
 
(46)
Nokia Stargard
 
(46)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Będzin
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(40)
Nokia Mikołów
 
(38)
Nokia Puławy
 
(38)
Nokia Wągrowiec
 
(34)
Nokia Kamienna Góra
 
(33)
Nokia Łuków
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Kłodzko
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Kobyłka
 
(26)
Nokia Głubczyce
 
(25)
Nokia Brzozów
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(22)
Nokia Nowy Targ
 
(22)
Nokia Jabłonna
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Szczyrk
 
(20)
Nokia Koło
 
(20)
Nokia Myszków
 
(20)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brwinów
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Stary Sącz
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Mszana Dolna
 
(16)
Nokia Wyrazów
 
(16)
Nokia Płońsk
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Bogdaniec
 
(15)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Lubsko
 
(14)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Daleszyce
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Milicz
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(12)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Słupca
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Kluczbork
 
(12)
Nokia Niwiska
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Drwalew
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Włodawa
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Poddębice
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Szynwałd
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Zelów
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)