| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 4 MB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Model telefonu | 6070 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 128 x 160 px |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | IrDA |
| Transmisja danych | 2G |
| Złącza | inne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| EAN (GTIN) | 6417182546808 |
| Kod producenta | 6070 |
| Szerokość | 44.30 mm |
| Wysokość | 105.40 mm |
| Głębokość | 18.60 mm |
| Waga | 88.00 g |
| Przekątna ekranu | 1.80 " |
| Gęstość pikseli | 114 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 0.30 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 760 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b74d480b-92eb-4248-a1cd-41a87e0ea061
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3513)
Nokia Kielce
 
(511)
Nokia Ełk
 
(491)
Nokia Lublin
 
(439)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Opole
 
(148)
Nokia Sosnowiec
 
(129)
Nokia Elbląg
 
(107)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(104)
Nokia Zamość
 
(90)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Nokia Jelenia Góra
 
(66)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Legionowo
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(47)
Nokia Zgierz
 
(46)
Nokia Jarosław
 
(43)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Puławy
 
(41)
Nokia Mikołów
 
(39)
Nokia Drwalew
 
(39)
Nokia Żywiec
 
(38)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kobyłka
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Kamienna Góra
 
(29)
Nokia Morąg
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(28)
Nokia Łuków
 
(26)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(23)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Wyrazów
 
(21)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Głubczyce
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Mszana Dolna
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Koło
 
(18)
Nokia Szczyrk
 
(17)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Zarszyn
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Niwiska
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Bogdaniec
 
(13)
Nokia Stary Sącz
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(12)
Nokia Józefów
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Milicz
 
(12)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Ustroń
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Wałcz
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Ropczyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Przeczyce
 
(9)
Nokia Poddębice
 
(9)
Nokia Koronowo
 
(9)