O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | 8000 4G |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 320 x 240 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Procesor | inny |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | 16LIOB01A10 |
| EAN (GTIN) | 6438409054319 |
| Szerokość | 56.50 mm |
| Wysokość | 132.20 mm |
| Głębokość | 12.34 mm |
| Waga | 110.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.80 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 304 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 703c09a5-7862-452a-8700-3710bb921797
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3376)
Nokia Ełk
 
(598)
Nokia Kielce
 
(460)
Nokia Lublin
 
(439)
Nokia Gliwice
 
(228)
Nokia Opole
 
(140)
Nokia Sosnowiec
 
(117)
Nokia Elbląg
 
(99)
Nokia Zamość
 
(87)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(85)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Nokia Jelenia Góra
 
(62)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Przemyśl
 
(50)
Nokia Zgierz
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(44)
Nokia Stargard
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Mysłowice
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Nokia Będzin
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(39)
Nokia Mikołów
 
(35)
Nokia Puławy
 
(35)
Nokia Wągrowiec
 
(30)
Nokia Bochnia
 
(29)
Nokia Kamienna Góra
 
(28)
Nokia Nowy Targ
 
(27)
Nokia Morąg
 
(27)
Nokia Sierpc
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(26)
Nokia Brzozów
 
(25)
Nokia Kobyłka
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(25)
Nokia Kłodzko
 
(25)
Nokia Łuków
 
(24)
Nokia Myszków
 
(24)
Nokia Jabłonna
 
(22)
Nokia Szczyrk
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Głubczyce
 
(21)
Nokia Koło
 
(20)
Nokia Brwinów
 
(19)
Nokia Paczków
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Kluczbork
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Wyrazów
 
(17)
Nokia Rydułtowy
 
(17)
Nokia Syców
 
(16)
Nokia Mszana Dolna
 
(16)
Nokia Krotoszyn
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(16)
Nokia Bogdaniec
 
(15)
Nokia Białogard
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(14)
Nokia Płońsk
 
(14)
Nokia Stary Sącz
 
(14)
Nokia Libertów
 
(14)
Nokia Czaplinek
 
(13)
Nokia Ustroń
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Pruszcz
 
(12)
Nokia Łęczna
 
(12)
Nokia Słupca
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Plewiska
 
(12)
Nokia Daleszyce
 
(12)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Józefów
 
(10)
Nokia Gryfice
 
(10)
Nokia Borówiec
 
(10)
Nokia Koluszki
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Nokia Opalenica
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Zelów
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Stęszew
 
(9)
Nokia Szynwałd
 
(9)
Nokia Piekoszów
 
(9)