| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Model telefonu | E71 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 2436 x 1125 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| EAN (GTIN) | 6417182928871 |
| Kod producenta | E71 |
| Waga | 126.00 g |
| Przekątna ekranu | 2.36 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b915b961-cb2a-4159-a678-a0fe18b032e6
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3527)
Nokia Kielce
 
(586)
Nokia Ełk
 
(499)
Nokia Lublin
 
(440)
Nokia Gliwice
 
(229)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(183)
Nokia Opole
 
(149)
Nokia Sosnowiec
 
(133)
Nokia Elbląg
 
(107)
Nokia Zamość
 
(95)
Nokia Piaseczno
 
(84)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(53)
Nokia Stargard
 
(50)
Nokia Puławy
 
(50)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(31)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Śrem
 
(26)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Kamienna Góra
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Krotoszyn
 
(20)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(16)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Annopol
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Przeczyce
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)