| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Model telefonu | N8 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | inna px |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| EAN (GTIN) | 6438158281066 |
| Kod producenta | 002V0H3 |
| Szerokość | 59.12 mm |
| Wysokość | 113.50 mm |
| Głębokość | 12.90 mm |
| Waga | 135.00 g |
| Przekątna ekranu | 3.50 " |
| Gęstość pikseli | 210 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.68 GHz |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d1996e21-ac59-4dac-b3cc-270467386bcf
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3576)
Nokia Kielce
 
(576)
Nokia Ełk
 
(494)
Nokia Lublin
 
(439)
Nokia Gliwice
 
(230)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(171)
Nokia Opole
 
(152)
Nokia Sosnowiec
 
(136)
Nokia Elbląg
 
(105)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(87)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(68)
Nokia Mysłowice
 
(55)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Stargard
 
(47)
Nokia Przemyśl
 
(46)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Puławy
 
(43)
Nokia Poniatowa
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(37)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(26)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Kamienna Góra
 
(24)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Chodzież
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Stary Sącz
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Syców
 
(15)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Braniewo
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Bukowno
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Szczyrk
 
(11)
Nokia Koluszki
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Zabierzów
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Sulęcin
 
(9)
Nokia Drawsko
 
(9)