| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 24 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Model telefonu | 225 |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD TN |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Spreadtrum Unisoc T117 |
| System operacyjny | Symbian |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, książka telefoniczna, radio, własne gry, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 6438158692039 |
| Kod producenta | RM-1011 |
| Szerokość | 55.50 mm |
| Wysokość | 124.00 mm |
| Głębokość | 10.40 mm |
| Waga | 99.84 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.402 kg |
| Przekątna ekranu | 2.80 " |
| Gęstość pikseli | 143 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 2.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 27 dni |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7fa19ba6-8bd3-468b-88cb-9daec3323e29
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3527)
Nokia Kielce
 
(517)
Nokia Ełk
 
(499)
Nokia Lublin
 
(443)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(188)
Nokia Opole
 
(151)
Nokia Sosnowiec
 
(132)
Nokia Elbląg
 
(107)
Nokia Zamość
 
(93)
Nokia Piaseczno
 
(85)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Przemyśl
 
(51)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Puławy
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Drwalew
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(39)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(31)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Kobyłka
 
(29)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Kamienna Góra
 
(22)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Paczków
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Krotoszyn
 
(20)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Słupca
 
(14)
Nokia Białogard
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Gryfice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Bogdaniec
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Kluczbork
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(10)
Nokia Lubsko
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Wałcz
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Przeczyce
 
(9)