| Stan | Bardzo dobry |
| Model telefonu | 7 Pro |
| Pamięć RAM | 16 MB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 12 |
| Kod producenta | Gm 1913 |
| Przekątna ekranu | 6.7 " |
| Komunikacja | Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC, DLNA, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 3088 x 1440 px |
| Kolor | fioletowy |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48 Mpx |
| Slot karty pamięci | nie |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16 Mpx |
| Typ | Smartfon |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 2.8 GHz |
| Marka telefonu | OnePlus |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Materiał | szkło, aluminium |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d7c04e28-7bd2-4fe1-824e-4a6a8adcdd0b
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3423)
OnePlus Ełk
 
(597)
OnePlus Kielce
 
(446)
OnePlus Lublin
 
(433)
OnePlus Gliwice
 
(226)
OnePlus Opole
 
(140)
OnePlus Sosnowiec
 
(115)
OnePlus Elbląg
 
(100)
OnePlus Zamość
 
(91)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(84)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(79)
OnePlus Jelenia Góra
 
(63)
OnePlus Legionowo
 
(52)
OnePlus Przemyśl
 
(49)
OnePlus Zgierz
 
(47)
OnePlus Wadowice
 
(44)
OnePlus Mysłowice
 
(44)
OnePlus Poniatowa
 
(44)
OnePlus Żywiec
 
(41)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Jarosław
 
(41)
OnePlus Stargard
 
(40)
OnePlus Będzin
 
(37)
OnePlus Mikołów
 
(36)
OnePlus Puławy
 
(35)
OnePlus Wągrowiec
 
(31)
OnePlus Łuków
 
(29)
OnePlus Kamienna Góra
 
(29)
OnePlus Sierpc
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Morąg
 
(27)
OnePlus Kłodzko
 
(26)
OnePlus Brzozów
 
(25)
OnePlus Kobyłka
 
(25)
OnePlus Szczecinek
 
(24)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Skierniewice
 
(23)
OnePlus Głubczyce
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Szczyrk
 
(20)
OnePlus Koło
 
(20)
OnePlus Myszków
 
(20)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brwinów
 
(18)
OnePlus Łęczyca
 
(18)
OnePlus Paczków
 
(18)
OnePlus Jabłonna
 
(18)
OnePlus Wyrazów
 
(17)
OnePlus Krotoszyn
 
(17)
OnePlus Płońsk
 
(17)
OnePlus Mszana Dolna
 
(17)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Myślenice
 
(17)
OnePlus Syców
 
(16)
OnePlus Stary Sącz
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Białogard
 
(15)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Hrubieszów
 
(15)
OnePlus Bogdaniec
 
(15)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
OnePlus Zarszyn
 
(14)
OnePlus Lubsko
 
(13)
OnePlus Plewiska
 
(13)
OnePlus Libertów
 
(13)
OnePlus Ustroń
 
(13)
OnePlus Pruszcz
 
(12)
OnePlus Łęczna
 
(12)
OnePlus Krasnystaw
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Daleszyce
 
(12)
OnePlus Kluczbork
 
(12)
OnePlus Słupca
 
(11)
OnePlus Łosice
 
(11)
OnePlus Borówiec
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Wołów
 
(11)
OnePlus Braniewo
 
(11)
OnePlus Ropczyce
 
(11)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Bukowno
 
(10)
OnePlus Niwiska
 
(10)
OnePlus Józefów
 
(10)
OnePlus Gryfice
 
(10)
OnePlus Drwalew
 
(10)
OnePlus Sosnowica
 
(10)
OnePlus Komorniki
 
(10)
OnePlus Szynwałd
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Góra
 
(9)
OnePlus Opalenica
 
(9)
OnePlus Milicz
 
(9)
OnePlus Stęszew
 
(9)