| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Oppo |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | A38 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6932169334525 |
| Kod producenta | CPH2579 BLACK |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 163.40 mm |
| Głębokość | 8.16 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.56 " |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Mali G52 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2a84c0e4-e88d-4328-996d-fffb719efa91
Podobne wyszukiwania
A38 Warszawa
 
(3553)
A38 Kielce
 
(582)
A38 Ełk
 
(497)
A38 Lublin
 
(440)
A38 Gliwice
 
(228)
A38 Siemianowice Śląskie
 
(172)
A38 Opole
 
(151)
A38 Sosnowiec
 
(134)
A38 Elbląg
 
(107)
A38 Zamość
 
(91)
A38 Ostrów Wielkopolski
 
(74)
A38 Jelenia Góra
 
(65)
A38 Mysłowice
 
(55)
A38 Zgierz
 
(51)
A38 Stargard
 
(51)
A38 Legionowo
 
(50)
A38 Wadowice
 
(49)
A38 Puławy
 
(47)
A38 Przemyśl
 
(46)
A38 Mikołów
 
(43)
A38 Drwalew
 
(42)
A38 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
A38 Jarosław
 
(41)
A38 Opoka-Kolonia
 
(41)
A38 Poniatowa
 
(40)
A38 Żywiec
 
(36)
A38 Będzin
 
(34)
A38 Wągrowiec
 
(33)
A38 Sierpc
 
(30)
A38 Kobyłka
 
(30)
A38 Morąg
 
(30)
A38 Bochnia
 
(27)
A38 Łuków
 
(27)
A38 Nowy Targ
 
(25)
A38 Skierniewice
 
(24)
A38 Szczecinek
 
(24)
A38 Głubczyce
 
(24)
A38 Brwinów
 
(23)
A38 Myszków
 
(23)
A38 Mszana Dolna
 
(22)
A38 Kłodzko
 
(22)
A38 Kamienna Góra
 
(21)
A38 Pruszcz
 
(21)
A38 Koło
 
(21)
A38 Chodzież
 
(21)
A38 Paczków
 
(20)
A38 Płońsk
 
(20)
A38 Łęczyca
 
(19)
A38 Brzozów
 
(19)
A38 Rydułtowy
 
(19)
A38 Limanowa
 
(18)
A38 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
A38 Myślenice
 
(18)
A38 Hrubieszów
 
(16)
A38 Krotoszyn
 
(16)
A38 Janów Lubelski
 
(16)
A38 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
A38 Chełmno
 
(15)
A38 Szczyrk
 
(15)
A38 Stary Sącz
 
(15)
A38 Syców
 
(14)
A38 Wyrazów
 
(14)
A38 Plewiska
 
(14)
A38 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
A38 Słupca
 
(13)
A38 Jabłonna
 
(13)
A38 Gryfice
 
(13)
A38 Białogard
 
(13)
A38 Braniewo
 
(13)
A38 Kluczbork
 
(13)
A38 Łęczna
 
(13)
A38 Zarszyn
 
(13)
A38 Czaplinek
 
(12)
A38 Wołów
 
(12)
A38 Bukowno
 
(11)
A38 Józefów
 
(11)
A38 Łosice
 
(11)
A38 Krasnystaw
 
(11)
A38 Zambrów
 
(11)
A38 Sosnowica
 
(11)
A38 Libertów
 
(11)
A38 Ustroń
 
(11)
A38 Piekoszów
 
(11)
A38 Skwierzyna
 
(11)
A38 Lubsko
 
(10)
A38 Przeczyce
 
(10)
A38 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
A38 Ropczyce
 
(10)
A38 Zabierzów
 
(10)
A38 Włodawa
 
(9)
A38 Bogdaniec
 
(9)
A38 Koluszki
 
(9)
A38 Komorniki
 
(9)
A38 Daleszyce
 
(9)
A38 Milicz
 
(9)
A38 Góra
 
(9)