| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Oppo |
| Model telefonu | A38 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | wielokolorowy |
| Ekran dotykowy | tak |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 MB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Przekątna ekranu | 6.5 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 996c14e4-72c4-4335-af58-13d4cb6b5518
Podobne wyszukiwania
A38 Warszawa
 
(3525)
A38 Kielce
 
(587)
A38 Ełk
 
(499)
A38 Lublin
 
(440)
A38 Gliwice
 
(229)
A38 Siemianowice Śląskie
 
(183)
A38 Opole
 
(149)
A38 Sosnowiec
 
(133)
A38 Elbląg
 
(107)
A38 Zamość
 
(95)
A38 Piaseczno
 
(84)
A38 Ostrów Wielkopolski
 
(73)
A38 Jelenia Góra
 
(65)
A38 Mysłowice
 
(53)
A38 Zgierz
 
(50)
A38 Puławy
 
(50)
A38 Przemyśl
 
(49)
A38 Wadowice
 
(49)
A38 Stargard
 
(49)
A38 Legionowo
 
(47)
A38 Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
A38 Jarosław
 
(42)
A38 Mikołów
 
(42)
A38 Drwalew
 
(41)
A38 Opoka-Kolonia
 
(41)
A38 Poniatowa
 
(40)
A38 Żywiec
 
(36)
A38 Będzin
 
(34)
A38 Wągrowiec
 
(32)
A38 Sierpc
 
(31)
A38 Kobyłka
 
(30)
A38 Morąg
 
(30)
A38 Łuków
 
(27)
A38 Bochnia
 
(27)
A38 Śrem
 
(26)
A38 Szczecinek
 
(25)
A38 Nowy Targ
 
(24)
A38 Brwinów
 
(23)
A38 Skierniewice
 
(23)
A38 Głubczyce
 
(23)
A38 Kłodzko
 
(22)
A38 Myszków
 
(22)
A38 Pruszcz
 
(21)
A38 Mszana Dolna
 
(21)
A38 Koło
 
(21)
A38 Kamienna Góra
 
(21)
A38 Chodzież
 
(21)
A38 Płońsk
 
(20)
A38 Krotoszyn
 
(20)
A38 Paczków
 
(19)
A38 Łęczyca
 
(19)
A38 Rydułtowy
 
(19)
A38 Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
A38 Brzozów
 
(19)
A38 Myślenice
 
(18)
A38 Janów Lubelski
 
(17)
A38 Limanowa
 
(16)
A38 Chełmno
 
(15)
A38 Szczyrk
 
(15)
A38 Hrubieszów
 
(15)
A38 Stary Sącz
 
(15)
A38 Syców
 
(14)
A38 Wyrazów
 
(14)
A38 Białogard
 
(14)
A38 Plewiska
 
(14)
A38 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
A38 Ostrów Mazowiecka
 
(14)
A38 Jabłonna
 
(13)
A38 Słupca
 
(13)
A38 Gryfice
 
(13)
A38 Braniewo
 
(13)
A38 Kluczbork
 
(13)
A38 Annopol
 
(13)
A38 Łęczna
 
(13)
A38 Zarszyn
 
(13)
A38 Łosice
 
(12)
A38 Czaplinek
 
(12)
A38 Józefów
 
(11)
A38 Krasnystaw
 
(11)
A38 Zambrów
 
(11)
A38 Wołów
 
(11)
A38 Sosnowica
 
(11)
A38 Libertów
 
(11)
A38 Skwierzyna
 
(11)
A38 Ustroń
 
(11)
A38 Przeczyce
 
(10)
A38 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
A38 Ropczyce
 
(10)
A38 Bukowno
 
(9)
A38 Tarnowo Podgórne
 
(9)
A38 Włodawa
 
(9)
A38 Lubsko
 
(9)
A38 Koluszki
 
(9)
A38 Komorniki
 
(9)
A38 Daleszyce
 
(9)
A38 Góra
 
(9)