| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Oppo |
| Model telefonu | A98 |
| Kod producenta | CPH2529 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6932169329132 |
| Kolor | niebieski |
| Szerokość | 76.10 mm |
| Wysokość | 165.60 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 192.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.72 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, zoom |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: de7734b1-f767-4996-900a-1bb66f19df28
Podobne wyszukiwania
Oppo Warszawa
 
(3562)
Oppo Kielce
 
(581)
Oppo Ełk
 
(495)
Oppo Lublin
 
(440)
Oppo Gliwice
 
(229)
Oppo Siemianowice Śląskie
 
(170)
Oppo Opole
 
(152)
Oppo Sosnowiec
 
(133)
Oppo Elbląg
 
(108)
Oppo Zamość
 
(92)
Oppo Piaseczno
 
(87)
Oppo Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Oppo Jelenia Góra
 
(65)
Oppo Mysłowice
 
(55)
Oppo Legionowo
 
(53)
Oppo Stargard
 
(51)
Oppo Zgierz
 
(51)
Oppo Wadowice
 
(49)
Oppo Puławy
 
(47)
Oppo Przemyśl
 
(46)
Oppo Mikołów
 
(43)
Oppo Drwalew
 
(42)
Oppo Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Oppo Jarosław
 
(41)
Oppo Opoka-Kolonia
 
(41)
Oppo Poniatowa
 
(40)
Oppo Żywiec
 
(37)
Oppo Będzin
 
(34)
Oppo Wągrowiec
 
(33)
Oppo Kobyłka
 
(30)
Oppo Morąg
 
(30)
Oppo Sierpc
 
(29)
Oppo Łuków
 
(27)
Oppo Bochnia
 
(27)
Oppo Szczecinek
 
(25)
Oppo Skierniewice
 
(24)
Oppo Nowy Targ
 
(24)
Oppo Myszków
 
(23)
Oppo Głubczyce
 
(23)
Oppo Brwinów
 
(22)
Oppo Kamienna Góra
 
(22)
Oppo Kłodzko
 
(22)
Oppo Pruszcz
 
(21)
Oppo Mszana Dolna
 
(21)
Oppo Koło
 
(21)
Oppo Chodzież
 
(21)
Oppo Płońsk
 
(20)
Oppo Paczków
 
(20)
Oppo Łęczyca
 
(19)
Oppo Rydułtowy
 
(19)
Oppo Brzozów
 
(19)
Oppo Myślenice
 
(18)
Oppo Krotoszyn
 
(17)
Oppo Limanowa
 
(17)
Oppo Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Oppo Hrubieszów
 
(16)
Oppo Janów Lubelski
 
(16)
Oppo Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Oppo Chełmno
 
(15)
Oppo Szczyrk
 
(15)
Oppo Syców
 
(14)
Oppo Wyrazów
 
(14)
Oppo Plewiska
 
(14)
Oppo Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Oppo Słupca
 
(13)
Oppo Jabłonna
 
(13)
Oppo Gryfice
 
(13)
Oppo Łosice
 
(13)
Oppo Białogard
 
(13)
Oppo Kluczbork
 
(13)
Oppo Braniewo
 
(13)
Oppo Stary Sącz
 
(13)
Oppo Zarszyn
 
(13)
Oppo Czaplinek
 
(12)
Oppo Wołów
 
(12)
Oppo Łęczna
 
(12)
Oppo Bukowno
 
(11)
Oppo Józefów
 
(11)
Oppo Krasnystaw
 
(11)
Oppo Zambrów
 
(11)
Oppo Sosnowica
 
(11)
Oppo Libertów
 
(11)
Oppo Ustroń
 
(11)
Oppo Piekoszów
 
(11)
Oppo Skwierzyna
 
(11)
Oppo Koluszki
 
(10)
Oppo Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Oppo Daleszyce
 
(10)
Oppo Ropczyce
 
(10)
Oppo Włodawa
 
(9)
Oppo Bogdaniec
 
(9)
Oppo Lubsko
 
(9)
Oppo Zabierzów
 
(9)
Oppo Komorniki
 
(9)
Oppo Milicz
 
(9)
Oppo Sulęcin
 
(9)