| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | realme |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | 14x |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| EAN (GTIN) | 6941764455498 |
| Kod producenta | RMX3943 |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 968485cd-5a36-485f-92b1-c87cf0475c85
Podobne wyszukiwania
realme Warszawa
 
(3506)
realme Ełk
 
(634)
realme Kielce
 
(467)
realme Lublin
 
(459)
realme Gliwice
 
(238)
realme Opole
 
(150)
realme Sosnowiec
 
(130)
realme Elbląg
 
(106)
realme Siemianowice Śląskie
 
(104)
realme Zamość
 
(88)
realme Ostrów Wielkopolski
 
(80)
realme Jelenia Góra
 
(66)
realme Mysłowice
 
(54)
realme Stargard
 
(54)
realme Przemyśl
 
(50)
realme Legionowo
 
(49)
realme Wadowice
 
(47)
realme Zgierz
 
(46)
realme Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
realme Jarosław
 
(42)
realme Poniatowa
 
(42)
realme Opoka-Kolonia
 
(41)
realme Puławy
 
(41)
realme Mikołów
 
(39)
realme Żywiec
 
(38)
realme Będzin
 
(34)
realme Wągrowiec
 
(32)
realme Kobyłka
 
(31)
realme Sierpc
 
(30)
realme Brzozów
 
(29)
realme Morąg
 
(28)
realme Kłodzko
 
(27)
realme Bochnia
 
(27)
realme Łuków
 
(26)
realme Skierniewice
 
(25)
realme Kamienna Góra
 
(24)
realme Nowy Targ
 
(24)
realme Drwalew
 
(23)
realme Szczecinek
 
(23)
realme Głubczyce
 
(23)
realme Myszków
 
(22)
realme Wyrazów
 
(21)
realme Płońsk
 
(21)
realme Pruszcz
 
(21)
realme Mszana Dolna
 
(21)
realme Chodzież
 
(21)
realme Paczków
 
(20)
realme Brwinów
 
(19)
realme Łęczyca
 
(18)
realme Krotoszyn
 
(18)
realme Koło
 
(18)
realme Rydułtowy
 
(18)
realme Szczyrk
 
(17)
realme Janów Lubelski
 
(17)
realme Myślenice
 
(17)
realme Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
realme Chełmno
 
(15)
realme Stary Sącz
 
(15)
realme Limanowa
 
(15)
realme Zarszyn
 
(14)
realme Syców
 
(14)
realme Hrubieszów
 
(14)
realme Niwiska
 
(14)
realme Ząbkowice Śląskie
 
(14)
realme Ostrów Mazowiecka
 
(14)
realme Białogard
 
(13)
realme Łęczna
 
(13)
realme Gryfice
 
(13)
realme Łosice
 
(13)
realme Plewiska
 
(13)
realme Bogdaniec
 
(13)
realme Daleszyce
 
(13)
realme Milicz
 
(13)
realme Jabłonna
 
(12)
realme Józefów
 
(12)
realme Czaplinek
 
(12)
realme Skwierzyna
 
(11)
realme Słupca
 
(11)
realme Borówiec
 
(11)
realme Krasnystaw
 
(11)
realme Kluczbork
 
(11)
realme Braniewo
 
(11)
realme Libertów
 
(11)
realme Zambrów
 
(10)
realme Wołów
 
(10)
realme Sosnowica
 
(10)
realme Ustroń
 
(10)
realme Sulęcin
 
(10)
realme Piekoszów
 
(10)
realme Bukowno
 
(9)
realme Wałcz
 
(9)
realme Włodawa
 
(9)
realme Tarnowo Podgórne
 
(9)
realme Ropczyce
 
(9)
realme Przeczyce
 
(9)
realme Komorniki
 
(9)