| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.00 Mpx |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Rozdzielczość ekranu | 2778 x 1284 px |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| Waga | 82.00 g |
| Przekątna ekranu | 1.70 " |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Transmisja danych | 2G |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Marka | Sony |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Funkcje | brak |
| Pojemność akumulatora | 780 mAh |
| System operacyjny | Android |
| Model telefonu | Inny model |
| Wbudowana pamięć | 10 MB |
| Kod producenta | T280I |
| Kolor | czarny |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| EAN (GTIN) | 7311270222218 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 19ac1d9f-0fd1-4b2a-8034-4b44896faaa5
Podobne wyszukiwania
Sony Warszawa
 
(3532)
Sony Kielce
 
(517)
Sony Ełk
 
(498)
Sony Lublin
 
(444)
Sony Gliwice
 
(230)
Sony Siemianowice Śląskie
 
(190)
Sony Opole
 
(151)
Sony Sosnowiec
 
(131)
Sony Elbląg
 
(106)
Sony Zamość
 
(93)
Sony Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Sony Jelenia Góra
 
(65)
Sony Mysłowice
 
(54)
Sony Zgierz
 
(52)
Sony Stargard
 
(51)
Sony Przemyśl
 
(51)
Sony Puławy
 
(50)
Sony Wadowice
 
(49)
Sony Legionowo
 
(47)
Sony Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Sony Jarosław
 
(43)
Sony Mikołów
 
(42)
Sony Drwalew
 
(41)
Sony Opoka-Kolonia
 
(41)
Sony Poniatowa
 
(39)
Sony Żywiec
 
(36)
Sony Będzin
 
(34)
Sony Wągrowiec
 
(32)
Sony Sierpc
 
(30)
Sony Morąg
 
(30)
Sony Kobyłka
 
(29)
Sony Bochnia
 
(27)
Sony Łuków
 
(27)
Sony Szczecinek
 
(25)
Sony Nowy Targ
 
(24)
Sony Głubczyce
 
(24)
Sony Skierniewice
 
(24)
Sony Kłodzko
 
(22)
Sony Myszków
 
(22)
Sony Kamienna Góra
 
(22)
Sony Brwinów
 
(21)
Sony Mszana Dolna
 
(21)
Sony Paczków
 
(21)
Sony Pruszcz
 
(21)
Sony Koło
 
(21)
Sony Chodzież
 
(21)
Sony Płońsk
 
(20)
Sony Łęczyca
 
(19)
Sony Brzozów
 
(19)
Sony Rydułtowy
 
(19)
Sony Krotoszyn
 
(18)
Sony Myślenice
 
(18)
Sony Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Sony Janów Lubelski
 
(17)
Sony Limanowa
 
(17)
Sony Chełmno
 
(15)
Sony Szczyrk
 
(15)
Sony Hrubieszów
 
(15)
Sony Stary Sącz
 
(15)
Sony Białogard
 
(14)
Sony Słupca
 
(14)
Sony Syców
 
(14)
Sony Wyrazów
 
(14)
Sony Plewiska
 
(14)
Sony Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Sony Łęczna
 
(13)
Sony Jabłonna
 
(13)
Sony Braniewo
 
(13)
Sony Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Sony Zarszyn
 
(13)
Sony Łosice
 
(12)
Sony Gryfice
 
(12)
Sony Krasnystaw
 
(12)
Sony Czaplinek
 
(12)
Sony Piekoszów
 
(12)
Sony Józefów
 
(11)
Sony Zambrów
 
(11)
Sony Sosnowica
 
(11)
Sony Kluczbork
 
(11)
Sony Libertów
 
(11)
Sony Ustroń
 
(11)
Sony Skwierzyna
 
(11)
Sony Lubsko
 
(10)
Sony Wołów
 
(10)
Sony Ropczyce
 
(10)
Sony Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Sony Sulęcin
 
(10)
Sony Wałcz
 
(10)
Sony Bukowno
 
(9)
Sony Drawsko
 
(9)
Sony Tarnowo Podgórne
 
(9)
Sony Włodawa
 
(9)
Sony Komorniki
 
(9)
Sony Przeczyce
 
(9)
Sony Daleszyce
 
(9)
Sony Koronowo
 
(9)