| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 44 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Slot karty pamięci | tak |
| Transmisja danych | 5G |
| Gęstość pikseli | 401 ppi |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64 Mpx |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, zegar |
| Marka telefonu | Vivo |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Waga | 176 g |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu | 6.44 " |
| Kod producenta | V215G8128B |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 6 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Kolor | niebieski |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a6dc3da6-0468-4b25-b7a8-853e4c1b095c
Podobne wyszukiwania
Vivo Warszawa
 
(3553)
Vivo Kielce
 
(582)
Vivo Ełk
 
(497)
Vivo Lublin
 
(439)
Vivo Gliwice
 
(227)
Vivo Siemianowice Śląskie
 
(172)
Vivo Opole
 
(152)
Vivo Sosnowiec
 
(133)
Vivo Elbląg
 
(106)
Vivo Zamość
 
(91)
Vivo Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Vivo Jelenia Góra
 
(65)
Vivo Mysłowice
 
(55)
Vivo Stargard
 
(51)
Vivo Zgierz
 
(51)
Vivo Wadowice
 
(49)
Vivo Legionowo
 
(48)
Vivo Przemyśl
 
(47)
Vivo Puławy
 
(47)
Vivo Mikołów
 
(43)
Vivo Drwalew
 
(42)
Vivo Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Vivo Jarosław
 
(41)
Vivo Opoka-Kolonia
 
(41)
Vivo Poniatowa
 
(40)
Vivo Żywiec
 
(36)
Vivo Będzin
 
(34)
Vivo Wągrowiec
 
(33)
Vivo Morąg
 
(30)
Vivo Sierpc
 
(30)
Vivo Kobyłka
 
(30)
Vivo Łuków
 
(27)
Vivo Bochnia
 
(27)
Vivo Nowy Targ
 
(25)
Vivo Skierniewice
 
(24)
Vivo Szczecinek
 
(24)
Vivo Głubczyce
 
(24)
Vivo Brwinów
 
(23)
Vivo Myszków
 
(23)
Vivo Kłodzko
 
(22)
Vivo Mszana Dolna
 
(22)
Vivo Pruszcz
 
(21)
Vivo Koło
 
(21)
Vivo Kamienna Góra
 
(21)
Vivo Chodzież
 
(21)
Vivo Płońsk
 
(20)
Vivo Paczków
 
(20)
Vivo Łęczyca
 
(19)
Vivo Rydułtowy
 
(19)
Vivo Brzozów
 
(19)
Vivo Krotoszyn
 
(18)
Vivo Limanowa
 
(18)
Vivo Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Vivo Myślenice
 
(18)
Vivo Hrubieszów
 
(16)
Vivo Janów Lubelski
 
(16)
Vivo Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Vivo Chełmno
 
(15)
Vivo Szczyrk
 
(15)
Vivo Stary Sącz
 
(15)
Vivo Wyrazów
 
(14)
Vivo Syców
 
(14)
Vivo Plewiska
 
(14)
Vivo Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Vivo Słupca
 
(13)
Vivo Jabłonna
 
(13)
Vivo Gryfice
 
(13)
Vivo Braniewo
 
(13)
Vivo Kluczbork
 
(13)
Vivo Łęczna
 
(13)
Vivo Zarszyn
 
(13)
Vivo Białogard
 
(13)
Vivo Czaplinek
 
(12)
Vivo Wołów
 
(12)
Vivo Józefów
 
(11)
Vivo Łosice
 
(11)
Vivo Zambrów
 
(11)
Vivo Krasnystaw
 
(11)
Vivo Sosnowica
 
(11)
Vivo Libertów
 
(11)
Vivo Ustroń
 
(11)
Vivo Piekoszów
 
(11)
Vivo Skwierzyna
 
(11)
Vivo Bukowno
 
(10)
Vivo Zabierzów
 
(10)
Vivo Lubsko
 
(10)
Vivo Przeczyce
 
(10)
Vivo Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Vivo Ropczyce
 
(10)
Vivo Włodawa
 
(9)
Vivo Koluszki
 
(9)
Vivo Bogdaniec
 
(9)
Vivo Daleszyce
 
(9)
Vivo Komorniki
 
(9)
Vivo Milicz
 
(9)
Vivo Góra
 
(9)