| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | niebieski |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Rozdzielczość ekranu | 240 x 320 px |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 2G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Model telefonu | Inny model |
| Szerokość | 58.00 mm |
| Wysokość | 109.00 mm |
| Głębokość | 23.00 mm |
| Waga | 405.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.405 kg |
| Przekątna ekranu | 2.80 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 1.20 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.00 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Pojemność akumulatora | 0 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 300 h |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e577e0dc-f6bb-4ad5-9dad-3c5185a6eb7c
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3560)
Nokia Kielce
 
(580)
Nokia Ełk
 
(495)
Nokia Lublin
 
(440)
Nokia Gliwice
 
(228)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(170)
Nokia Opole
 
(152)
Nokia Sosnowiec
 
(133)
Nokia Elbląg
 
(108)
Nokia Zamość
 
(92)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Nokia Jelenia Góra
 
(66)
Nokia Mysłowice
 
(55)
Nokia Legionowo
 
(53)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Zgierz
 
(51)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Puławy
 
(47)
Nokia Przemyśl
 
(46)
Nokia Mikołów
 
(43)
Nokia Drwalew
 
(42)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(37)
Nokia Wągrowiec
 
(33)
Nokia Będzin
 
(32)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Kobyłka
 
(29)
Nokia Sierpc
 
(29)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Szczecinek
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Brwinów
 
(22)
Nokia Kamienna Góra
 
(22)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(17)
Nokia Limanowa
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Łosice
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Stary Sącz
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Bukowno
 
(11)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Koluszki
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Daleszyce
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Bogdaniec
 
(9)
Nokia Zabierzów
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Sulęcin
 
(9)
Nokia Drawsko
 
(9)