Kod producenta 32LF5800
Model 32LF5800
EAN (GTIN) 8806087178692
Przekątna ekranu (cale) 32.00 "
Liczba złączy HDMI 3
Liczba złączy USB 3
Odświeżanie obrazu 400 Hz
Liczba głośników 2
Łączna moc głośników 20 W