Specyfikacja
Producent - MEAN WELL
Typ zasilacza - impulsowy
Zastosowanie - LED
Rodzaj zasilacza - stałonapięciowy, stałoprądowy
Moc - 120W
Napięcie wyjściowe - 12V DC
Zakres napięć wyjściowych - 10,8...13,5V DC
Prąd wyjściowy - 5...10A
Klasa szczelności - IP65
Wymiary zewnętrzne - 68x220x38,8mm
Masa - 1120g
Temperatura pracy - -40...70°C
Podłączenie elektryczne - przewody 300mm
Liczba wyjść - 1
Seria producenta - HLG-120H
Sprawność - 92%
Właściwości zasilaczy/przetwornic - znamionowe parametry uzyskiwane przy pełnym obciążeniu
Stan Ze śladami użytkowania
Moc 120 W
Model HLG-120H-12A
Napięcie wyjściowe 10.8 V, 13.5 V
Prąd wyjściowy 5 A, 10 A