UJSOŁY WIDOK OGÓLNY Znaczek: nie Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Ujsoły, Rajcza. Muńcuł i D. Danielki. Stempel schronisko Wielka Racza. 1967 Znaczek: nie Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Tychy
Dom, Złatna, Ujsoły, Żywiecki, 179 m² Cena za m²: 3239.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 971 m² Ogłoszenie 580 000 zł Sprzedający: firma Złatna
UJSOŁY CENTRUM WIDOK OGÓLNY Znaczek: nie Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Ujsoły Restauracja Myśliwska 2009r. Znaczek: tak Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Ujsoły 2009r. Wydawnictwo Gronie Znaczek: tak Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Dom, Złatna, Ujsoły, Żywiecki, 100 m² Cena za m²: 4100 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1943 Powierzchnia działki: 381 m² Ogłoszenie 410 000 zł Sprzedający: firma Złatna
Działka, Soblówka, Ujsoły, Żywiecki, 9073 m² Powierzchnia: 9073 m² Cena za m²: 132.15 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: rolna Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Soblówka
Dom, Soblówka, Ujsoły, Żywiecki, 150 m² Cena za m²: 5933.33 zł Rok budowy: 1938 Powierzchnia działki: 3000 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Soblówka
JUHAS - Zespół Regionalny Pieśni i Tańca UJSOŁY Kraj: Polska Oryginał: oryginał aukcja z allegro 60 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
UJSOŁY ŁADNE KRAJOBRAZY Znaczek: nie Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bytom
Dom, Ujsoły, Żywiecki, 181 m² Cena za m²: 3475.14 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 1426 m² Ogłoszenie 629 000 zł Sprzedający: firma Ujsoły
Rajcza 1971r. obieg Ujsoły Znaczek: tak Region: Śląsk Cieszyński Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał aukcja z allegro 9 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
UJSOŁY WOJ ŚLĄSKIE Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 6 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
UJSOŁY -HERB POWIAT ŻYWIEC Znaczek: nie oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia 1
Dom, Glinka, Ujsoły, Żywiecki, 73 m² Cena za m²: 11643.84 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2136 m² Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Glinka
Działka, Złatna, Ujsoły, Żywiecki, 3160 m² Powierzchnia: 3160 m² Cena za m²: 7.59 zł Typ działki: leśna Ogłoszenie 24 000 zł Sprzedający: firma Złatna
bilet MUŃCUŁ Ujsoły (woj. śląskie) Rok wydarzenia: 2023 Drużyna gości: inna Drużyna gospodarzy: ACES Dyscyplina sportowa: Piłka nożna oferta z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
Działka, Ujsoły, Żywiecki, 1400 m² Powierzchnia: 1400 m² Cena za m²: 210 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 294 000 zł Sprzedający: firma Ujsoły
Działka, Soblówka, Ujsoły, Żywiecki, 3627 m² Powierzchnia: 3627 m² Cena za m²: 344.64 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Soblówka
Działka, Glinka, Ujsoły, Żywiecki, 753 m² Powierzchnia: 753 m² Cena za m²: 289.51 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 218 000 zł Sprzedający: firma Glinka
Dom, Złatna, Ujsoły, Żywiecki, 72 m² Cena za m²: 5555.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Powierzchnia działki: 1261 m² Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Złatna
Dom, Soblówka, Ujsoły, Żywiecki, 150 m² Cena za m²: 5933.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1938 Powierzchnia działki: 3000 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Soblówka
Działka, Soblówka, Ujsoły, Żywiecki, 5088 m² Powierzchnia: 5088 m² Cena za m²: 489.39 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 2 490 000 zł Sprzedający: firma Soblówka
Działka, Złatna, Ujsoły, Żywiecki, 881 m² Powierzchnia: 881 m² Cena za m²: 181.61 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 160 000 zł Sprzedający: firma Złatna
Dom, Glinka, Ujsoły, Żywiecki, 300 m² Cena za m²: 2163.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 1453 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Glinka
Wawrzyńcowe Hudy Ujsoły Kraj: Polska Licytacja 10 zł 0 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Starachowice
Proporczyk NIEUŻYWANY - 1984 PTTK Gliwice 11 Wiosna Młodych Ujsoły Kup teraz 47 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Ujsoły i okolice, wyd. 1986 Region: Karpaty i Podkarpacie -14% 7,00 zł Kup teraz 5 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Sanok
XXIII Złaz Hutnicza Wiosna Oddział Baildon Ujsoły 1994 Kraj: Polska Okres: od 1990 Tematyka: turystyczna Zapięcie: śrubka z nakrętką Kup teraz 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Świętochłowice
XXII Złaz Hutnicza Wiosna Oddział PTTK Baildon Ujsoły 1993 Kraj: Polska Okres: od 1990 Tematyka: turystyczna Zapięcie: śrubka z nakrętką Kup teraz 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Świętochłowice
XX Złaz Hutnicza Wiosna Oddział PTTK Baildon Ujsoły 1991 Kraj: Polska Okres: od 1990 Tematyka: turystyczna Zapięcie: śrubka z nakrętką Kup teraz 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Świętochłowice
Ujsoły gmina turystyczna Kraj: Polska Okres: 1944 - 1989 Tematyka: turystyczna Zapięcie: szpilka Kup teraz 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Świętochłowice
XXIV Rajd Beskidzki Ujsoły 1986 Kraj: Polska Okres: 1944 - 1989 Tematyka: turystyczna Zapięcie: śrubka z nakrętką Kup teraz 11 zł Sprzedający: osoba prywatna Świętochłowice
(A201): Ujsoły Hala Rysianka Schronisko PTTK Typ: całości 1961 - 1994 Kup teraz 3 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bystra
(A096): Ujsoły Hala Rysianka Schronisko PTTK Typ: całości 1961 - 1994 Kup teraz 3 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bystra