Promowane Oryginalna Koszulka Piłkarska Widzew Łódź 2021-2022 rozmiar M Płeć: mężczyzna Marka: Kappa Rozmiar: M Kolor: żółty Kup teraz 750 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Strzelno
Promowane Nowa Oryginalna Koszulka Piłkarska Widzew Łódź 2020-2021 rozmiar S Płeć: mężczyzna Rozmiar: S Marka: Joma Kolor: czerwony Kup teraz 550 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Strzelno
Promowane Widzew Łódź prezent dla kibica piłki nożnej dla niego Ekstraklasa kubek Rodzaj: kubek Rozmiar: uniwersalny Stan opakowania: oryginalne Pojemność: 330 ml Kup teraz 32 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Kowary
PRL Łódź Widzew Żdżary zebranie 50/60te (443d) aukcja z allegro 22 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Szalik Widzew Łódź lata 90-te ok Rodzaj: dwustronny Kup teraz 270 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 25 m² Powierzchnia: 25 m² Cena za m²: 9160 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 229 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Magazyny i hale, Łódź, Widzew, 3500 m² Powierzchnia: 3500 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 63 600 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 27 m² Powierzchnia: 27 m² Cena za m²: 8740.74 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: winda Ogłoszenie 236 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 65 m² Powierzchnia: 65.22 m² Cena za m²: 8877.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Ogłoszenie 579 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 72 m² Powierzchnia: 72.28 m² Cena za m²: 9255.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 669 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 45 m² Powierzchnia: 45.28 m² Cena za m²: 6978.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Ogłoszenie 316 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 39 m² Powierzchnia: 39 m² Rok budowy: 2025 Informacje dodatkowe: winda Liczba pięter budynku: 7 Ogłoszenie 1 800 zł Sprzedający: firma Łódź
Magazyny i hale, Łódź, Widzew, 3600 m² Powierzchnia: 3600 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 64 800 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, Stoki, 217 m² Cena za m²: 10438.8 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1015 m² Ogłoszenie 2 260 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 34 m² Powierzchnia: 34 m² Cena za m²: 6294.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1950 Ogłoszenie 214 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Zarzew, 27 m² Powierzchnia: 27.18 m² Cena za m²: 7321.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 199 000 zł Sprzedający: firma Łódź
bilet WISŁA Kraków - WIDZEW Łódź 2003 Drużyna gości: inna Drużyna gospodarzy: inna Dyscyplina sportowa: Piłka nożna Rodzaj: spotkania ligowe oferta z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
bilet GKS BEŁCHATÓW - WIDZEW Łódź 12.05.2019 Rok wydarzenia: 2019 Drużyna gości: inna Drużyna gospodarzy: inna Data wydarzenia: 2019 oferta z allegro 6 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
bilet ŁKS ŁÓDŹ - WIDZEW Łódź 11.04.2008 Drużyna gości: inna Dyscyplina sportowa: Piłka nożna Rodzaj: spotkania ligowe Data wydarzenia: 2022 oferta z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
bilet STAL Głowno - WIDZEW Łódź II 15.09.2018 Rok wydarzenia: 2018 Drużyna gości: inna Drużyna gospodarzy: inna Data wydarzenia: 2022 oferta z allegro 6 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
bilet WISŁA Płock - WIDZEW Łódź 2003 (2) Rok wydarzenia: 2003 Drużyna gości: inna Drużyna gospodarzy: inna Data wydarzenia: 2022 oferta z allegro 7 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 27 m² Powierzchnia: 26.78 m² Cena za m²: 9600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 257 088 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 66 m² Powierzchnia: 66.37 m² Cena za m²: 7999.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 530 894 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 50 m² Powierzchnia: 50.28 m² Cena za m²: 9600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 482 688 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 38 m² Powierzchnia: 37.66 m² Cena za m²: 9600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 361 536 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 69 m² Powierzchnia: 69.18 m² Cena za m²: 11000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 760 980 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 45 m² Powierzchnia: 45.2 m² Cena za m²: 9600 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 433 920 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 91 m² Powierzchnia: 90.95 m² Cena za m²: 9647.33 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Ogłoszenie 877 425 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 69 m² Powierzchnia: 69.18 m² Cena za m²: 11000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 760 980 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Olechów Janów, 51 m² Powierzchnia: 51 m² Liczba pięter budynku: 4 Media: telewizja kablowa Liczba pokoi: 2 Ogłoszenie 2 200 zł Sprzedający: firma Łódź
starszy bilet ZAGŁĘBIE Lubin - WIDZEW Łódź Rok wydarzenia: 2005 Drużyna gości: inna Drużyna gospodarzy: inna Dyscyplina sportowa: Piłka nożna oferta z allegro 21 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Morawica
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Zarzew, 48 m² Powierzchnia: 48.17 m² Cena za m²: 9528.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Magazyny i hale, Łódź, Widzew, 3700 m² Powierzchnia: 3700 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 70 700 zł Sprzedający: firma Łódź
Rts Widzew Łódź szalik lata 90. Dyscyplina sportowa: Piłka nożna Kup teraz 280 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź
PRL Łódź Widzew Żdżary ogród szkółka (421a) aukcja z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 60 m² Powierzchnia: 60.12 m² Cena za m²: 7634.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Ogłoszenie 459 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Magazyny i hale, Łódź, Widzew, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 22 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 32 m² Powierzchnia: 32 m² Cena za m²: 9218.75 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Ogłoszenie 295 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Stoki, 51 m² Powierzchnia: 50.85 m² Cena za m²: 9813.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Widzew Wschód, 50 m² Powierzchnia: 49.9 m² Cena za m²: 5591.18 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 2 Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Pocztówka PRL Łódź osiedle na Widzewie, 28-483 Region: Łódź i okolice Data: po 1945 Obieg: bez obiegu Znaczek: nie aukcja z allegro 2 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 37 m² Powierzchnia: 37.26 m² Cena za m²: 8900 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 331 614 zł Sprzedający: firma Łódź
Dom, Łódź, Widzew, 135 m² Cena za m²: 8370.37 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 320 m² Ogłoszenie 1 130 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 65 m² Powierzchnia: 65.3 m² Cena za m²: 11623.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 759 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 44 m² Powierzchnia: 44 m² Rok budowy: 2025 Liczba pięter budynku: 6 Ogrzewanie: miejskie Ogłoszenie 2 700 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Stary Widzew, 84 m² Powierzchnia: 83.83 m² Liczba pięter budynku: 4 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Ogłoszenie 4 100 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Widzew Wschód, 51 m² Powierzchnia: 50.53 m² Cena za m²: 8113.99 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1989 Ogłoszenie 410 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Widzew Wschód, 51 m² Powierzchnia: 50.53 m² Rok budowy: 1989 Informacje dodatkowe: umeblowane Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 1 600 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 57 m² Powierzchnia: 57.29 m² Cena za m²: 7837.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1978 Ogłoszenie 449 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Widzew Wschód, 63 m² Powierzchnia: 63.2 m² Cena za m²: 9161.39 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: umeblowane Ogłoszenie 579 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Magazyny i hale, Łódź, Widzew, 6650 m² Powierzchnia: 6650 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ komercyjny: magazyn Ogłoszenie 90 866 zł Sprzedający: firma Łódź
Działka, Łódź, Widzew, Stoki, 728 m² Powierzchnia: 728 m² Cena za m²: 357.14 zł Droga dojazdowa: utwardzona Media: prąd Ogłoszenie 260 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 66 m² Powierzchnia: 65.83 m² Cena za m²: 7999 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Ogłoszenie 526 574 zł Sprzedający: firma Łódź
Działka, Łódź, Widzew, 3578 m² Powierzchnia: 3578 m² Cena za m²: 450 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 610 100 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 104 m² Powierzchnia: 104.16 m² Cena za m²: 15000 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Ogłoszenie 1 562 400 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, Zarzew, 48 m² Powierzchnia: 47.9 m² Cena za m²: 8559.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Ogłoszenie 410 000 zł Sprzedający: firma Łódź
Mieszkanie, Łódź, Widzew, 45 m² Powierzchnia: 44.5 m² Cena za m²: 6719.1 zł Rynek: wtórny Liczba pięter budynku: 4 Ogłoszenie 299 000 zł Sprzedający: firma Łódź
WIDZEW ŁÓDŹ MISTRZ POLSKI zł sr br 3 sztuki Rodzaj odznaki: klubowe do negocjacji Kup teraz 129 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Rzeszów