| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | plastik |
| EAN (GTIN) | 8595582226068 |
| Minimalna liczba graczy | 1 |
| Bohater / Bajka | brak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.640 kg |
| Czas rozgrywki | Do 15 minut |
| Minimalny wiek dziecka | 1 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Płeć | chłopcy, dziewczynki |
| Wiek dziecka | 7 lat + |
| Maksymalna liczba graczy | Więcej niż 6 |
| Marka | Epee |
| Szerokość produktu | 28.00 cm |
| Głębokość produktu | 13.00 cm |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE, EN 71 |
| Wysokość produktu | 28.00 cm |
| Kod producenta | 8595582226068 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ad14b73b-b621-483a-812b-87313f0cb8bc
Podobne wyszukiwania
Gry elektroniczne Warszawa
 
(45)
Gry elektroniczne Wola
 
(43)
Gry elektroniczne Opole
 
(17)
Gry elektroniczne Wieliczka
 
(15)
Gry elektroniczne Gdańsk
 
(13)
Gry elektroniczne Kraków
 
(11)
Gry elektroniczne Poznań
 
(11)
Gry elektroniczne Wrocław
 
(10)
Gry elektroniczne Płock
 
(9)
Gry elektroniczne Łódź
 
(9)
Gry elektroniczne Raszyn
 
(9)
Gry elektroniczne Sosnowiec
 
(9)
Gry elektroniczne Katowice
 
(8)
Gry elektroniczne Inowrocław
 
(6)
Gry elektroniczne Lublin
 
(5)
Gry elektroniczne Koło
 
(5)
Gry elektroniczne Osiek Mały
 
(4)
Gry elektroniczne Pabianice
 
(4)
Gry elektroniczne Parczew
 
(4)
Gry elektroniczne Szemud
 
(4)
Gry elektroniczne Sękocin-Las
 
(4)
Gry elektroniczne Szczecin
 
(4)
Gry elektroniczne Bydgoszcz
 
(4)
Gry elektroniczne Świętochłowice
 
(4)