O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | SilverCrest |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | SBB 850 E1 |
| Materiał obudowy | tworzywo sztuczne |
| Moc | 850.00 W |
| Pojemność | 1.50 kg |
| Liczba programów | 16 |
| Funkcje | automatyczne zagniatanie ciasta, opóźniony start, regulacja stopnia przyrumienienia, regulacja wielkości bochenka, utrzymywanie temperatury |
| Cechy dodatkowe | 3 poziomy zbrązowienia |
| Załączone wyposażenie | 2 haki do zagniatania |
| Szerokość produktu | 42.20 cm |
| Wysokość produktu | 28.50 cm |
| Głębokość produktu | 27.20 cm |
| Waga produktu | 5.26 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.300 kg |
| Kod producenta | SBB 850 E1 |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
Oferta: 55fa5b6d-e45a-47a1-91da-de0e49d577f3
Podobne wyszukiwania
Wypiekacze do chleba Warszawa
 
(13)
Wypiekacze do chleba Wrocław
 
(10)
Wypiekacze do chleba Zielona Góra
 
(9)
Wypiekacze do chleba Kraków
 
(8)
Wypiekacze do chleba Łódź
 
(6)