| Stan | Nowy |
| Marka | bez marki |
| Zasilanie | sieciowe |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Rodzaj silnika | silnik szczotkowy |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Zawiera baterie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Seria | HF-JS06B-55 |
| Maksymalna moc | 400.00 W |
| Głębokość cięcia w drewnie | 55.00 mm |
| Głębokość cięcia w aluminium | 55 mm |
| Głębokość cięcia w metalu | 6.00 mm |
| Maksymalna prędkość skokowa | 3000 RPM |
| Napięcie zasilania | 240.00 V |
| Waga urządzenia | 1.60 kg |
| Kod producenta | 5905118089228 |
| EAN (GTIN) | 5905118089228 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ce7e1fa1-a32d-4aab-b6db-2ae89f4f9757
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(45)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(17)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Wrocław
 
(11)
Wyrzynarki Poznań
 
(10)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(10)
Wyrzynarki Szczecin
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(6)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(6)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Wyrzynarki Katowice
 
(4)
Wyrzynarki Lublin
 
(4)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(4)
Wyrzynarki Tarnów
 
(4)