| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Festool |
| Seria | PSC 420 EB-Basic |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Głębokość cięcia w drewnie | 120.00 mm |
| Głębokość cięcia w aluminium | 20 mm |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Maksymalna prędkość skokowa | 3800 RPM |
| Rodzaj silnika | silnik bezszczotkowy |
| Napięcie zasilania | 18.00 V |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Waga urządzenia | 2.30 kg |
| Kod producenta | 577026 |
| EAN (GTIN) | 4014549391297 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fd6eb6fb-bd6c-40a5-9d3d-c7cd5a52e47c
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(36)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(16)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Wrocław
 
(10)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(10)
Wyrzynarki Poznań
 
(9)
Wyrzynarki Szczecin
 
(7)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(7)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Tarnów
 
(5)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Lublin
 
(5)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)