O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Bosch |
| Seria | PST |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna moc | 5021.00 W |
| Głębokość cięcia w drewnie | 165.00 mm |
| Głębokość cięcia w aluminium | 100 mm |
| Głębokość cięcia w metalu | 100.00 mm |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Skok brzeszczotu | 200 mm |
| Maksymalna prędkość skokowa | 3002 RPM |
| Rodzaj silnika | silnik szczotkowy |
| Napięcie zasilania | 231.00 V |
| Informacje dodatkowe | walizka transportowa |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.700 kg |
| Waga urządzenia | 1.90 kg |
| Kod producenta | Wyrzynarka BOSCH do drewna 500W |
| EAN (GTIN) | 5906516871989 |
| Zawiera baterie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 275d6794-58ef-426d-b000-93ec5371413b
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(38)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(15)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Wrocław
 
(10)
Wyrzynarki Poznań
 
(9)
Wyrzynarki Szczecin
 
(8)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(7)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(7)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(6)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(5)
Wyrzynarki Lublin
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Tarnów
 
(5)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)