| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dedra |
| Zasilanie | sieciowe |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Rodzaj silnika | brak informacji |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 5902628796400 |
| Seria | DED7964 |
| Maksymalna moc | 600.00 W |
| Głębokość cięcia w drewnie | 65.00 mm |
| Głębokość cięcia w aluminium | 12 mm |
| Głębokość cięcia w metalu | 6.00 mm |
| Skok brzeszczotu | 20 mm |
| Maksymalna prędkość skokowa | 2600 RPM |
| Napięcie zasilania | 230.00 V |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Waga urządzenia | 1.50 kg |
| Kod producenta | 5902628796400 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: afe17560-7bac-463a-b257-2dd5fe068371
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(38)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(16)
Wyrzynarki Wrocław
 
(13)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(10)
Wyrzynarki Poznań
 
(9)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(8)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Szczecin
 
(7)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(5)
Wyrzynarki Tarnów
 
(5)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Lublin
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Wyrzynarki Łódź
 
(4)