| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Einhell |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Rodzaj silnika | silnik szczotkowy |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Głębokość cięcia w drewnie | 80 mm |
| Głębokość cięcia w aluminium | 10 mm |
| Głębokość cięcia w metalu | 10 mm |
| Skok brzeszczotu | 20 mm |
| Napięcie zasilania | 18 V |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1ccbe895-8e6e-47af-9ec8-d05c182a2b77
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(44)
Wyrzynarki Kraków
 
(18)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(11)
Wyrzynarki Poznań
 
(10)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(10)
Wyrzynarki Wrocław
 
(10)
Wyrzynarki Szczecin
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(6)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(6)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Tarnów
 
(4)
Wyrzynarki Katowice
 
(4)
Wyrzynarki Lublin
 
(4)
Wyrzynarki Opole
 
(4)
Wyrzynarki Wieliczka
 
(4)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)