| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Einhell |
| Zasilanie | sieciowe |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Rodzaj silnika | brak informacji |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 4006825619737 |
| Seria | 4321145 |
| Maksymalna moc | 550.00 W |
| Głębokość cięcia w drewnie | 80.00 mm |
| Głębokość cięcia w metalu | 10.00 mm |
| Skok brzeszczotu | 20 mm |
| Maksymalna prędkość skokowa | 3000 RPM |
| Napięcie zasilania | 230.00 V |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.200 kg |
| Waga urządzenia | 1.86 kg |
| Kod producenta | TC-JS 80/1 |
O przedmiocie
Oferta: 65e95ffd-43f6-418b-bc22-df4240d32a6c
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(45)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(17)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Wrocław
 
(11)
Wyrzynarki Poznań
 
(10)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(10)
Wyrzynarki Szczecin
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(6)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(6)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(6)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Lublin
 
(4)
Wyrzynarki Tarnów
 
(4)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Wyrzynarki Katowice
 
(4)