O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Głębokość cięcia w drewnie | 80.00 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 8002212010176 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Marka | Ferrex |
| Zawiera baterie | tak |
| Rodzaj silnika | silnik szczotkowy |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Głębokość cięcia w metalu | 8.00 mm |
| Seria | 36584963 |
| Napięcie zasilania | 20.00 V |
| Kod producenta | 352463 |
| Waga urządzenia | 1.40 kg |
| Maksymalna prędkość skokowa | 3000 RPM |
| Maksymalna moc | 800.00 W |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b76a2c72-24eb-4479-862c-d05ee8ce1525
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(45)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(17)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Wrocław
 
(11)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(11)
Wyrzynarki Poznań
 
(10)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(10)
Wyrzynarki Szczecin
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(6)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(6)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Katowice
 
(4)
Wyrzynarki Tarnów
 
(4)
Wyrzynarki Lublin
 
(4)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)