| Stan | Uszkodzony |
| Marka | VERTO |
| Seria | 2000 |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna moc | 570.00 W |
| Głębokość cięcia w drewnie | 55.00 mm |
| Głębokość cięcia w aluminium | 15 mm |
| Głębokość cięcia w metalu | 6.00 mm |
| Mocowanie brzeszczotu | chwyt typu T |
| Skok brzeszczotu | 18 mm |
| Maksymalna prędkość skokowa | 3000 RPM |
| Rodzaj silnika | silnik szczotkowy |
| Napięcie zasilania | 230.00 V |
| Informacje dodatkowe | regulacja obrotów |
| Waga urządzenia | 1.50 kg |
| Kod producenta | 52G055 |
| EAN (GTIN) | 5902062520555 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 72109726-be55-4291-a278-05e5e813fe6c
Podobne wyszukiwania
Wyrzynarki Warszawa
 
(37)
Wyrzynarki Raszków
 
(17)
Wyrzynarki Kraków
 
(15)
Wyrzynarki Dobiesz
 
(12)
Wyrzynarki Hrubieszów
 
(11)
Wyrzynarki Wrocław
 
(10)
Wyrzynarki Poznań
 
(9)
Wyrzynarki Szczecin
 
(8)
Wyrzynarki Bydgoszcz
 
(7)
Wyrzynarki Głogowa
 
(7)
Wyrzynarki Wałbrzych
 
(7)
Wyrzynarki Nowa Wola
 
(6)
Wyrzynarki Tarnów
 
(5)
Wyrzynarki Bytom
 
(5)
Wyrzynarki Rzeszów
 
(5)
Wyrzynarki Gdańsk
 
(5)
Wyrzynarki Wielopole
 
(5)
Wyrzynarki Lublin
 
(5)
Wyrzynarki Jastrzębie-Zdrój
 
(4)