| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Konstrukcja | dwudrożne |
| Marka | Edifier |
| Model | R1080BT |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 kg |
| EAN (GTIN) | 6923520267842 |
| Kod producenta | R1080BT black |
| Szerokość produktu | 11.50 cm |
| Wysokość produktu | 23.80 cm |
| Głębokość produktu | 15.50 cm |
| Kolor | czarny |
| Waga produktu | 4 g |
| Moc znamionowa RMS | 24 W |
| Pasmo przenoszenia | 67 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 551a3569-c13a-43cc-b240-cefc1f3e62d8
Podobne wyszukiwania
Wysokotonowe Bolesławiec
 
(22)
Wysokotonowe Wrocław
 
(22)
Wysokotonowe Kraków
 
(12)
Wysokotonowe Staszów
 
(11)
Wysokotonowe Lublin
 
(10)
Wysokotonowe Gołków
 
(10)
Wysokotonowe Poznań
 
(9)
Wysokotonowe Warszawa
 
(8)
Wysokotonowe Sopot
 
(6)
Wysokotonowe Bielsko-Biała
 
(6)
Wysokotonowe Konstantynów Łódzki
 
(5)
Wysokotonowe Wojciechów
 
(5)
Wysokotonowe Biała Podlaska
 
(5)
Wysokotonowe Olkusz
 
(5)
Wysokotonowe Łódź
 
(4)
Wysokotonowe Gdynia
 
(4)
Wysokotonowe Bydgoszcz
 
(4)
Wysokotonowe Oborniki
 
(4)