| Stan | Bardzo dobry |
| Model | Edge W |
| Szerokość produktu | 46.00 cm |
| Wysokość produktu | 15.00 cm |
| Głębokość produktu | 40.50 cm |
| Waga produktu | 24.00 kg |
| Kolor | srebrny |
| Liczba kanałów | 2 |
| Moc wyjściowa 4Ω | 200 W |
| Moc wyjściowa 8Ω | 100 W |
| Liczba analogowych wejść audio | 2 |
| Liczba analogowych wyjść audio | 2 |
| Pozostałe złącza | cyfrowe wejście audio, USB |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | brak |
| Zniekształcenia THD | 0.00 % |
| Współczynnik sygnał/szum | 113 dB |
| Pobór mocy | 1000 W |
| EAN (GTIN) | 5055300413017 |
| Kod producenta | EDGEW |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8252da82-ffdf-43f2-a1a7-04051f8be808
Podobne wyszukiwania
Wzmacniacze Warszawa
 
(134)
Wzmacniacze Konstantynów Łódzki
 
(81)
Wzmacniacze Poznań
 
(62)
Wzmacniacze Kraków
 
(61)
Wzmacniacze Łódź
 
(58)
Wzmacniacze Wrocław
 
(58)
Wzmacniacze Bytom
 
(57)
Wzmacniacze Bolesławiec
 
(40)
Wzmacniacze Piła
 
(35)
Wzmacniacze Bydgoszcz
 
(26)
Wzmacniacze Legnica
 
(24)
Wzmacniacze Katowice
 
(20)
Wzmacniacze Szczecin
 
(20)
Wzmacniacze Białystok
 
(19)
Wzmacniacze Gdańsk
 
(18)
Wzmacniacze Wałbrzych
 
(18)
Wzmacniacze Rzeszów
 
(17)
Wzmacniacze Częstochowa
 
(16)
Wzmacniacze Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Wzmacniacze Leszno
 
(14)
Wzmacniacze Jelenia Góra
 
(14)
Wzmacniacze Konin
 
(14)
Wzmacniacze Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Wzmacniacze Ostrów Wielkopolski
 
(12)
Wzmacniacze Łapy
 
(12)
Wzmacniacze Gliwice
 
(12)
Wzmacniacze Brzoza
 
(11)
Wzmacniacze Chęciny
 
(10)
Wzmacniacze Zielona Góra
 
(10)
Wzmacniacze Lublin
 
(10)
Wzmacniacze Gdynia
 
(9)
Wzmacniacze Jasło
 
(9)
Wzmacniacze Słupsk
 
(8)
Wzmacniacze Kielce
 
(8)
Wzmacniacze Świdnica
 
(8)
Wzmacniacze Chełm
 
(8)
Wzmacniacze Polnica
 
(8)
Wzmacniacze Rudzica
 
(8)
Wzmacniacze Toruń
 
(8)
Wzmacniacze Kalisz
 
(8)
Wzmacniacze Mirków
 
(8)
Wzmacniacze Grudziądz
 
(7)
Wzmacniacze Krotoszyn
 
(7)
Wzmacniacze Olsztyn
 
(7)
Wzmacniacze Żagań
 
(7)
Wzmacniacze Oświęcim
 
(7)
Wzmacniacze Skwierzyna
 
(7)
Wzmacniacze Opole
 
(6)
Wzmacniacze Tarnów
 
(6)
Wzmacniacze Mścice
 
(6)
Wzmacniacze Środa Śląska
 
(6)
Wzmacniacze Zabrze
 
(6)
Wzmacniacze Siedlce
 
(6)
Wzmacniacze Płock
 
(6)
Wzmacniacze Napierki
 
(6)
Wzmacniacze Paczków
 
(6)
Wzmacniacze Jarosław
 
(6)
Wzmacniacze Świebodzice
 
(6)
Wzmacniacze Staszów
 
(5)
Wzmacniacze Piotrków Trybunalski
 
(5)
Wzmacniacze Wilków
 
(5)
Wzmacniacze Żary
 
(5)
Wzmacniacze Cieszyn
 
(5)
Wzmacniacze Włocławek
 
(5)
Wzmacniacze Koszalin
 
(5)
Wzmacniacze Przytoczna
 
(5)
Wzmacniacze Wołów
 
(5)
Wzmacniacze Godziesze Małe
 
(5)
Wzmacniacze Jarocin
 
(5)
Wzmacniacze Bielsko-Biała
 
(5)
Wzmacniacze Lubowidz
 
(4)
Wzmacniacze Radom
 
(4)
Wzmacniacze Tczew
 
(4)
Wzmacniacze Wierzbica
 
(4)
Wzmacniacze Łomianki
 
(4)
Wzmacniacze Brzeg
 
(4)
Wzmacniacze Międzychód
 
(4)
Wzmacniacze Sosnowiec
 
(4)
Wzmacniacze Świnoujście
 
(4)
Wzmacniacze Jasień
 
(4)
Wzmacniacze Tychy
 
(4)
Wzmacniacze Lubin
 
(4)
Wzmacniacze Straszyn
 
(4)
Wzmacniacze Luboń
 
(4)
Wzmacniacze Kutno
 
(4)
Wzmacniacze Marki
 
(4)
Wzmacniacze Rybnik
 
(4)
Wzmacniacze Świętochłowice
 
(4)
Wzmacniacze Frombork
 
(4)
Wzmacniacze Sieniawa Żarska
 
(4)
Wzmacniacze Sulejówek
 
(4)
Wzmacniacze Kobyłka
 
(4)
Wzmacniacze Pszów
 
(4)
Wzmacniacze Janikowo
 
(4)
Wzmacniacze Myszków
 
(4)
Wzmacniacze Pabianice
 
(4)