| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Denon |
| Kolor | srebrny |
| Pozostałe złącza | wejście gramofonowe |
| Funkcje | przełącznik głośników A/B, filtr Loudness (kontur) |
| Model | PMA-737 |
| Szerokość produktu | 43.40 cm |
| Wysokość produktu | 12.00 cm |
| Głębokość produktu | 39.30 cm |
| Waga produktu | 8.70 kg |
| Liczba kanałów | 2 |
| Moc wyjściowa 4Ω | 0 W |
| Moc wyjściowa 8Ω | 55 W |
| Liczba analogowych wejść audio | 6 |
| Liczba analogowych wyjść audio | 2 |
| Zniekształcenia THD | 0.05 % |
| Współczynnik sygnał/szum | 106 dB |
| Pobór mocy | 150 W |
| Cechy dodatkowe | Wybór wkładki gramofonowej MM/MC |
| Kod producenta | PMA-737 |
O przedmiocie
Oferta: 946fc282-0f13-4203-921c-b27d5a05d547
Podobne wyszukiwania
Wzmacniacze Warszawa
 
(134)
Wzmacniacze Konstantynów Łódzki
 
(83)
Wzmacniacze Poznań
 
(61)
Wzmacniacze Łódź
 
(60)
Wzmacniacze Kraków
 
(59)
Wzmacniacze Wrocław
 
(59)
Wzmacniacze Bytom
 
(58)
Wzmacniacze Bolesławiec
 
(40)
Wzmacniacze Piła
 
(33)
Wzmacniacze Bydgoszcz
 
(27)
Wzmacniacze Legnica
 
(23)
Wzmacniacze Katowice
 
(20)
Wzmacniacze Białystok
 
(19)
Wzmacniacze Szczecin
 
(18)
Wzmacniacze Wałbrzych
 
(18)
Wzmacniacze Gdańsk
 
(18)
Wzmacniacze Częstochowa
 
(16)
Wzmacniacze Jelenia Góra
 
(15)
Wzmacniacze Rzeszów
 
(15)
Wzmacniacze Konin
 
(14)
Wzmacniacze Leszno
 
(14)
Wzmacniacze Świdnica
 
(13)
Wzmacniacze Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Wzmacniacze Lublin
 
(13)
Wzmacniacze Biskupiec
 
(12)
Wzmacniacze Gorzów Wielkopolski
 
(12)
Wzmacniacze Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Wzmacniacze Łapy
 
(12)
Wzmacniacze Brzoza
 
(11)
Wzmacniacze Zielona Góra
 
(11)
Wzmacniacze Jasło
 
(11)
Wzmacniacze Gliwice
 
(10)
Wzmacniacze Chęciny
 
(10)
Wzmacniacze Płock
 
(9)
Wzmacniacze Gdynia
 
(9)
Wzmacniacze Polnica
 
(9)
Wzmacniacze Toruń
 
(9)
Wzmacniacze Chełm
 
(8)
Wzmacniacze Kielce
 
(8)
Wzmacniacze Mirków
 
(8)
Wzmacniacze Rudzica
 
(8)
Wzmacniacze Olsztyn
 
(7)
Wzmacniacze Skwierzyna
 
(7)
Wzmacniacze Tarnów
 
(7)
Wzmacniacze Oświęcim
 
(7)
Wzmacniacze Grudziądz
 
(7)
Wzmacniacze Mścice
 
(6)
Wzmacniacze Piotrków Trybunalski
 
(6)
Wzmacniacze Radom
 
(6)
Wzmacniacze Siedlce
 
(6)
Wzmacniacze Mielec
 
(6)
Wzmacniacze Słupsk
 
(6)
Wzmacniacze Bielsko-Biała
 
(6)
Wzmacniacze Staszów
 
(6)
Wzmacniacze Napierki
 
(6)
Wzmacniacze Środa Śląska
 
(6)
Wzmacniacze Sieniawa Żarska
 
(6)
Wzmacniacze Paczków
 
(6)
Wzmacniacze Jarosław
 
(6)
Wzmacniacze Nowy Dwór Gdański
 
(6)
Wzmacniacze Opole
 
(6)
Wzmacniacze Świebodzice
 
(6)
Wzmacniacze Wierzbica
 
(6)
Wzmacniacze Kalisz
 
(6)
Wzmacniacze Godziesze Małe
 
(5)
Wzmacniacze Żary
 
(5)
Wzmacniacze Zabrze
 
(5)
Wzmacniacze Jarocin
 
(5)
Wzmacniacze Wilków
 
(5)
Wzmacniacze Frombork
 
(5)
Wzmacniacze Włocławek
 
(5)
Wzmacniacze Oleśnica
 
(5)
Wzmacniacze Przytoczna
 
(5)
Wzmacniacze Wołów
 
(5)
Wzmacniacze Koszalin
 
(5)
Wzmacniacze Pabianice
 
(4)
Wzmacniacze Tczew
 
(4)
Wzmacniacze Pszów
 
(4)
Wzmacniacze Luboń
 
(4)
Wzmacniacze Świętochłowice
 
(4)
Wzmacniacze Łomianki
 
(4)
Wzmacniacze Skarżysko-Kamienna
 
(4)
Wzmacniacze Nowy Sącz
 
(4)
Wzmacniacze Międzychód
 
(4)
Wzmacniacze Sulejówek
 
(4)
Wzmacniacze Kobyłka
 
(4)
Wzmacniacze Cieszyn
 
(4)
Wzmacniacze Września
 
(4)
Wzmacniacze Kętrzyn
 
(4)
Wzmacniacze Krotoszyn
 
(4)
Wzmacniacze Lubowidz
 
(4)
Wzmacniacze Kutno
 
(4)
Wzmacniacze Straszyn
 
(4)