| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | FiiO |
| Szerokość produktu | 7.2 cm |
| Model | K9 |
| Wysokość produktu | 22.4 cm |
| Głębokość produktu | 20 cm |
| Waga produktu | 2700 g |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj wzmacniacza | stacjonarny |
| Przetwornik DAC | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e1c40046-9391-429e-a306-2dee1612c97f
Podobne wyszukiwania
Wzmacniacze słuchawkowe Warszawa
 
(25)
Wzmacniacze słuchawkowe Smolec
 
(12)
Wzmacniacze słuchawkowe Słupsk
 
(7)
Wzmacniacze słuchawkowe Łódź
 
(6)
Wzmacniacze słuchawkowe Wrocław
 
(6)
Wzmacniacze słuchawkowe Gdańsk
 
(5)
Wzmacniacze słuchawkowe Lublin
 
(5)
Wzmacniacze słuchawkowe Rawicz
 
(4)
Wzmacniacze słuchawkowe Jarosław
 
(4)