| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Technics |
| Model | SU-A800mk2 |
| Szerokość produktu | 43 cm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Kolor | czarny, szary |
| Liczba kanałów | 2 |
| Moc wyjściowa 4Ω | 100 W |
| Liczba analogowych wejść audio | 6 |
| Liczba analogowych wyjść audio | 2 |
| Pozostałe złącza | wejście gramofonowe |
| Komunikacja | brak |
| Funkcje | przełącznik głośników A/B |
| Pobór mocy | 230 W |
| Załączone wyposażenie | Pilot zamiennik, kabel zasilający, instrukcja SU-A800 (PDF). |
| EAN (GTIN) | 098455000584 |
| Kod producenta | TechnicsspowerAMP |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d2409a8e-8c97-419c-bf59-54e1a5884ce8
Podobne wyszukiwania
Wzmacniacze Warszawa
 
(135)
Wzmacniacze Konstantynów Łódzki
 
(93)
Wzmacniacze Łódź
 
(69)
Wzmacniacze Kraków
 
(65)
Wzmacniacze Bytom
 
(60)
Wzmacniacze Poznań
 
(60)
Wzmacniacze Wrocław
 
(48)
Wzmacniacze Piła
 
(34)
Wzmacniacze Bydgoszcz
 
(25)
Wzmacniacze Bolesławiec
 
(23)
Wzmacniacze Legnica
 
(22)
Wzmacniacze Katowice
 
(20)
Wzmacniacze Szczecin
 
(19)
Wzmacniacze Gdańsk
 
(19)
Wzmacniacze Wałbrzych
 
(18)
Wzmacniacze Rzeszów
 
(18)
Wzmacniacze Częstochowa
 
(17)
Wzmacniacze Jelenia Góra
 
(15)
Wzmacniacze Białystok
 
(15)
Wzmacniacze Skwierzyna
 
(15)
Wzmacniacze Gdynia
 
(15)
Wzmacniacze Konin
 
(15)
Wzmacniacze Leszno
 
(14)
Wzmacniacze Biskupiec
 
(13)
Wzmacniacze Łapy
 
(12)
Wzmacniacze Dąbrowa Górnicza
 
(12)
Wzmacniacze Chęciny
 
(11)
Wzmacniacze Nowy Sącz
 
(11)
Wzmacniacze Lublin
 
(11)
Wzmacniacze Chełm
 
(10)
Wzmacniacze Gliwice
 
(10)
Wzmacniacze Zielona Góra
 
(10)
Wzmacniacze Jasło
 
(10)
Wzmacniacze Świdnica
 
(9)
Wzmacniacze Polnica
 
(9)
Wzmacniacze Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Wzmacniacze Kielce
 
(9)
Wzmacniacze Mirków
 
(9)
Wzmacniacze Rudzica
 
(8)
Wzmacniacze Toruń
 
(7)
Wzmacniacze Grudziądz
 
(7)
Wzmacniacze Kalisz
 
(6)
Wzmacniacze Przytoczna
 
(6)
Wzmacniacze Mścice
 
(6)
Wzmacniacze Środa Śląska
 
(6)
Wzmacniacze Staszów
 
(6)
Wzmacniacze Radom
 
(6)
Wzmacniacze Żary
 
(6)
Wzmacniacze Olsztyn
 
(6)
Wzmacniacze Oleśnica
 
(6)
Wzmacniacze Słupsk
 
(6)
Wzmacniacze Świętochłowice
 
(6)
Wzmacniacze Oświęcim
 
(6)
Wzmacniacze Paczków
 
(6)
Wzmacniacze Świebodzice
 
(6)
Wzmacniacze Wilków
 
(5)
Wzmacniacze Tarnów
 
(5)
Wzmacniacze Kętrzyn
 
(5)
Wzmacniacze Wołów
 
(5)
Wzmacniacze Jarosław
 
(5)
Wzmacniacze Frombork
 
(5)
Wzmacniacze Mielec
 
(5)
Wzmacniacze Bielsko-Biała
 
(5)
Wzmacniacze Włocławek
 
(5)
Wzmacniacze Godziesze Małe
 
(5)
Wzmacniacze Koszalin
 
(5)
Wzmacniacze Luboń
 
(5)
Wzmacniacze Jarocin
 
(5)
Wzmacniacze Pabianice
 
(4)
Wzmacniacze Żagań
 
(4)
Wzmacniacze Łomianki
 
(4)
Wzmacniacze Międzychód
 
(4)
Wzmacniacze Lubowidz
 
(4)
Wzmacniacze Jawor
 
(4)
Wzmacniacze Tczew
 
(4)
Wzmacniacze Straszyn
 
(4)
Wzmacniacze Aleksandrów Łódzki
 
(4)
Wzmacniacze Cieszyn
 
(4)
Wzmacniacze Kutno
 
(4)
Wzmacniacze Wólka Kosowska
 
(4)
Wzmacniacze Siedlce
 
(4)
Wzmacniacze Płock
 
(4)
Wzmacniacze Sulejówek
 
(4)
Wzmacniacze Kobyłka
 
(4)
Wzmacniacze Kamień
 
(4)
Wzmacniacze Konstantynów
 
(4)
Wzmacniacze Opole
 
(4)
Wzmacniacze Racibórz
 
(4)
Wzmacniacze Pszów
 
(4)
Wzmacniacze Tarnobrzeg
 
(4)
Wzmacniacze Krotoszyn
 
(4)