O przedmiocie

Sprzedaję swój prywatny DAC / wzmacniacz słuchawkowy FiiO K11 kupiony bezpośrednio w Chinach 2025-04-08. Wzmacniacz jest w bardzo dobrym stanie wizualnym, są jedynie dwa drobne ubytki widoczne na jednym ze zdjęć. Stan techniczny jest jak nowy. Do pełnego zestawu dokładam polską wtyczkę do gniazdka, ponieważ sprzęt do mnie przyjechał z chińską.

Na innej aukcji sprzedaję słuchawki Hifiman Edition XS, których używałem z tym wzmacniaczem.

Stan Bardzo dobry
Marka FiiO
Model K11
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? Wybierz KUP TERAZ i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

Inne ogłoszenia sprzedającego

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: 7ebd4e0c-88f6-441c-a538-a0fadebbaca9

Podobne wyszukiwania